Obudź swoje zmysły!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Noc z 23 na 24 czerwca będzie dla miłośników designu bezsenna. Tuż po zmroku, na terenie wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar odbędzie się bowiem 8. Noc z Designem:

noc z designem nunoniŹródło: materiały prasowe organizatora

Noc z Designem to cykliczna impreza prezentująca design w najróżniejszych jego odsłonach: od ceramiki, poprzez klasyczne wzornictwo przemysłowe, dekoracje hand-made, ceramikę, aż po dekoracje dla wnętrz. W tę jedną noc artyści z całego dolnego śląska spotkają się w Galerii Wnętrz Domar i prezentują swoją twórczość gościom wydarzenia.

Noc z Designem nie jest jednak typową imprezą wystawową! Nie ma tu miejsca dla nieciekawych biznesowych pogawędek ani formalności. Podczas wydarzenia mile widziana interakcja –  tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Noc zmysłów”, i to zmysły są tu na pierwszym miejscu.

noc z designem nunoniŹródło: materiały prasowe organizatora

Miłośnicy ciekawego wzornictwa poznają propozycje od polskich i zagranicznych marek, ale także będą mieli okazję do spaceru po strefach tematycznych inspirowanych zmysłami: wzrokiem, smakiem, węchem i dotykiem. Nie dajcie się nabrać – tej nocy królować będzie iluzja!

Specjalnie dla gości wydarzenia powstanie specjalny showroom –  Wzorcownia Mockup Challenge, w którym będzie można „na własnej skórze” przekonać się o jakości prezentowanych dekoracji. Dotknijcie mebli, usiądźcie na fotelach, cieszcie się oryginalnym światłem lamp. Ogród, jaki powstanie na tarasie, będzie również sceną dla wydarzeń artystycznych – to właśnie tutaj nową szatę zyska biała donica Gianto od nuno’ni, którą lokalny twórca pokryje autorską grafiką. Nie zabraknie też atrakcji dla podniebienia!

taste some art nunoni (6) (Small)Źródło: www.nunoni.com

Dotychczasowe edycje Nocy z Designem zgromadziły ponad 1000 wystawców z przeszło 20 krajów, a odwiedziło je ponad 60.000 gości – warto stać się jednym z nich!

Noc z Designem “Siła zmysłów”
23 czerwiec 2016 od godziny 19.00 do 24.00.
Galeria Wnętrz Domar
ul. Braniborska 14, Wrocław
Wstęp bezpłatny, parking bezpłatny


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz