Świet(l)na metamorfoza

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Stare powiedzenie: pokaż mi, jak mieszkasz, a ja powiem Ci, kim jesteś – w dzisiejszych czasach nabiera nowego znaczenia…

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

Obecnie możemy zaobserwować trend mieszkaniowy zwany clubbingiem. Nasza przestrzeń staje się więc tak samo jak sposób bycia, mówienia czy ubierania naszą wizytówką. Jak więc odpowiednio i z charakterem urządzić swoje własne „m”?

Oczywiście, jak zawsze liczy się pomysł. A takim pomysłem może być niecodzienne oświetlenie dekoracyjne. Przedmioty, które same w sobie „świecą wyglądem”, nabierają zupełnie nowego znaczenia. Zmienia się ich styl, kolor, a także sam kształt.

Nowoczesny design daje nam zupełnie nowe możliwości co do kształtowania architektury wnętrz. Dlatego światło to obecnie nie tylko zwykłe lampy. To zdecydowanie coś więcej…

Architektura wnętrz bez efektownego oświetlenia traci nie tylko wymiar praktyczny, ale także estetyczny. W kolekcji TerraForm postanowiono połączyć obydwa elementy. Przykładem jest np. „donico-lampa”, która nazywa się Twilight. Z powodzeniem może zastąpić zwykłą lampę, ale będzie również niespotykanym pojemnikiem na rośliny.

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

Twilight pozwala nadać szczególnego charakteru każdej przestrzeni, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki niej pomieszczenie w prosty sposób zyska luksusowy klimat i wyjątkowy charakter.

Dzięki detalom takim jak: podświetlane donice możemy wykreować w przestrzeni nastrój, ale również wypływamy na odpowiednie postrzeganie na temat danej osoby, która w niej mieszka. Czyli tworzymy swój własny indywidualny wizerunek.

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

Bez wątpienia operowanie światłem jest sztuką, która buduje architekturę wnętrza. Wymaga od nas smaku oraz niebywałego wyczucia. Obok zwykłej funkcjonalności znajdziemy również elementy dekoracyjne, które zawsze skutecznie wzbogacają wnętrze. A bez tego coraz trudniej jest nam się obejść…


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz