Słońce, relaks, design – jak stworzyć luksusowy hotelowy zakątek?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Sezon wakacyjny za pasem, lada chwila majówka – kto tylko może, zechce spędzić kilka wolnych chwil poza miejscem zamieszkania. Wielu postawi na zorganizowany wypoczynek w hotelach – również w obiektach o podwyższonym standardzie, gdzie poza noclegiem gość może liczyć również na zabiegi SPA. A jest z czego wybierać – hoteli tego typu jest co niemiara, ale jak wybrać ten najlepszy? Grunt, to się wyróżnić!

W poszukiwaniu najciekawszych inspiracji na luksusową strefę relaksu i wypoczynku SPA warto zajrzeć do rumuńskiego hotelu Ana Aslan Health Spa. Wspomniany obiekt to nie tylko nocleg, ale również ciekawa oferta „dla urody”. Nie brakuje tu wykwalifikowanej kadry, jest też miejsce na ogród, gdzie spotkać można gości spragnionych kąpieli – nie tylko słonecznych, bowiem to właśnie położony pośród zieleni basen należy do największych atutów obiektu.

meble deisgn nunoni siedziska hotel 6

Ana Aslan Health SPA | źródło: www.nunoni.com

Najbliższe otoczenie basenu to również coś „dla ducha” – atrakcyjne, stylowe dekoracje dodają okolicy smaku i podkreślą wysoki status całego obiektu. Naturalna zieleń w skali XXL, krzewy i trawy tworzą wrażenie namiastki dzikiej plaży. Wiele z roślin nasadzono w minimalistycznych, podłużnych donicach  Longo marki nuno’ni.

meble deisgn nunoni siedziska hotel 5

Ana Aslan Health SPA | źródło: www.nunoni.com

Pojemniki w najmodniejszym antracytowym odcieniu stworzyły dodatkowo przesłonę, która zapewnia gościom prywatność. Z myślą o ich komforcie w strefie basenowej znalazły się też siedziska – stoły Cubrick w tym samym kolorze. Tak powstała spójna, stylowa aranżacja, która może stać się chlubą i atrakcyjnym wyróżnikiem każdego hotelu.

meble deisgn nunoni siedziska hotel 4

Ana Aslan Health SPA | źródło: www.nunoni.com

Dekoracje od nuno’ni świetnie sprawdzają się w rumuńskim hotelu SPA – uniwersalna forma i bogata gama kolorów wykończenia sprawia, że równie dobrze odnajdą się w podobnych obiektach tego typu w całej Europie.

meble deisgn nunoni siedziska hotel 1

Ana Aslan Health SPA | źródło: www.nunoni.com

pobierz poradnik na temat aranżowania hotelowych przestrzeni – klik 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz