Ruszył plebiscyt Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto 2015!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Tegoroczna edycja oficjalnie rozpoczęta – już pod koniec sierpnia dowiemy się, której miejscowość przypadnie zaszczytny tytuł najpiękniej ukwieconego. To może być Twoje Miasto – zgłoś je i zyskaj atrakcyjne nagrody!

zgłoś

 Jak co roku, ideą, która przyświeca nam podczas organizowania konkursu, jest chęć uhonorowania miejscowości, w której znajduje się najpiękniejsza kwiatowa dekoracja przestrzeni. Tym samym chcemy, wraz z firmą Terra Group podsumować cały rok starań mających na celu poprawienie warunków życia mieszkańców i podniesienie estetyki wspólnych przestrzeni.

Naszym celem jest tym samym nagrodzenie starań włodarzy miejskich, wspólnot mieszkaniowych, a także mieszkańców nadsyłających zdjęcia do plebiscytu – specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy szereg cennych nagród.

Nagroda główna dla pierwszej trójki najpiękniej ukwieconych miast w Polsce:

  1. Kaskadowa Konstrukcja Kwietnikowa H2000
  2. Duża donica Gianto 120 marki nuno’ni
  3. Bon na zakup dowolnych produktów od Terra Group o wartości 1000 zł

Nagrody za 10 najlepszych zdjęć:

Nowoczesna doniczka wisząca b.for soft air marki Elho

Nagroda dla KAŻDEGO, kto przyśle zdjęcia do plebiscytu:

Bon rabatowy w wysokości 10% na zakupy w sklepie internetowym makeithome.pl

nagrody

Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy nadesłać 5 pięć prezentujących ukwiecenie przestrzeni z wykorzystaniem produktów firmy Terra Group. Na fotografie czekamy pod adresem e-mail konkurs@terra-pl.eu, skorzystać można również z formularza dostępnego na blogu inspirowaninatura.pl. Nadesłane ujęcia trafiają do specjalnej galerii konkursowej, które uzupełniamy o specjalny baner, który można pobrać i udostępniać celem promocji swojej kandydatury.

grafika_step_by_stepOd 1 do 22 lipca czekamy na zgłoszenia miast do zmagań, a już 3 sierpnia zabawa przenosi się na profil na facebooku, gdzie uruchomiona zostanie specjalna aplikacja konkursowa – zachęcamy do oddawania głosów!

Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce poznamy 25 sierpnia.

kalendarium

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2014.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz