Witaj w naszym mieście!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Czyż nie robi się od razu przyjemniej? Ciepłe powitanie zawsze sprawia, że czujemy się swojsko nawet w najbardziej odległym miejscu. Skoro polska tradycja nakazuje przyjmować gości w domowych progach, dlaczego nie podjąć tak samo odwiedzających nasze miasta?

witacze miejskie atech.pl-euŹródło: www.atech-pl.eu

Witacze miejskie pozwalają hołdować tradycji i stworzyć przyjazny wizerunek okolicy.

Wybierz kształt

Witacze miejskie Atech nie bez powodu noszą nazwy zaczerpnięte ze świata roślin ozdobnych. To smukłe konstrukcje o ciekawych kształtach, pozwalających stworzyć estetyczną bramę do miasta. Przekraczając ją, każdy poczuje się ważnym gościem, a miasto na trwałe zapisze się w pamięci – skuteczna promocja nie musi być trudna!

witacze miejskie atech.pl-euŹródło: www.atech-pl.eu

Dodaj znak i powitanie

Istotnym elementem witacza jest znak, na którym umieszczane są ważne informacje. Tabliczka z nazwą miasta czy krótkim powitaniem, sprawi że każdy poczuje się wyczekiwanym gościem. Witacz miejski z informacją o najciekawszych atrakcjach zachęci do odwiedzin nawet osoby, które nie planowały postoju.

witacze miejskie atech.pl-euŹródło: www.atech-pl.eu

Wprowadź kwiatowe misy, kwietniki lub donice

Witacze miejskie to coś więcej, niż tylko drogowa infrastruktura. Przekazują informacje i wskazują odpowiednią drogę, jednak ze względu na możliwość wzbogacenia ich o kwiaty, stają się również estetyczną ozdobą przestrzeni. Wisząca wieża kwiatowa, donica miejska lub skrzynka na rośliny może być z łatwością zamontowana na konstrukcji. Rośliny od zawsze towarzyszyły nam podczas powitań i pożegnań, dlatego warto o nich pamiętać planując miejskie dekoracje.

witacze_19Źródło: www.atech-pl.eu

Ciesz się jakością

Stal cynkowana ogniowo zawsze jest gwarancją najwyższej jakości. To właśnie dzięki niej witacze miejskie są tak solidne i skutecznie opierają się skrajnym warunkom atmosferycznym oraz uszkodzeniom mechanicznym. Bezpośrednie sąsiedztwo ruchliwych ulic wymusza stosowanie solidnych materiałów, które nie stworzą zagrożenia w ruchu – czyli właśnie takich, z jakich wykonane są francuskie witacze miejskie. Powierzchnia dekoracji jest malowana metodą proszkową, dzięki czemu żywe kolory nie zmieniają się przez lata.

witacze_15Źródło: www.atech-pl.eu

witacze_09Źródło: www.atech-pl.eu

witacze miejskie atech www.atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

Dodaj komentarz