Przeboje we włoskim stylu

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Donice Deroma: Cripton, Repeat, Bliss to trzy włoskie hity, które przebojem zdobywają świat dekoracji wnętrz i ogrodów. Najwyższa jakość wykonania, mnogość zastosowań i niepowtarzalny styl przyniosły im ogromną sławę na całym świecie, a teraz ich popularność dotarła również do Polski.

donice deroma Bliss terraform (1)Źródło: www.terraform.pl

Nowości dla domu

Absolutną  nowością na rynku nowoczesnych pojemników jest donica Cripton, której powierzchnia przywodzi na myśl górski kryształ. Zniewalająca gra refleksów świetlnych w parze z klasyczną formą daje niezapomniany efekt dekoracyjny, który z powodzeniem stosowany jest w najmodniejszych wnętrzach.

deroma terrafrom criptonŹródło: www.terraform.pl

Ułóż swoją dekorację

Repeat to propozycja dla miłośników indywidualnego kreowania kwiatowej dekoracji. Donica może być zestawiana w moduły, a jedynym ograniczeniem jest powierzchnia, jaką dysponujemy. Łańcuchy donic, skomplikowane figury geometryczne lub samodzielny pojemnik z fantazyjnym ukwieceniem – sam zdecyduj, którą opcję wybierzesz!

donice Deroma Repeat terraform (2)Źródło: www.terraform.pl

Fantazyjna forma

Bliss, czyli radość. To niebanalna donica o osobliwej opływowej formie i delikatnym połysku, który skutecznie rozpromieni każde wnętrze i ogród, w którym się znajdzie. Sprawdzi się w modnym domu, a także na zewnątrz.

donice deroma Bliss terraform (2)Źródło: www.terraform.pl

Innowacje dla ogrodu

Kolekcja donic Deroma to nie tylko ciekawe pomysły dla wnętrz. Zastosowanie wytrzymałych materiałów, tych samych, które stosowane są w produkcji luksusowych samochodów, sprawia, że pojemniki są niezwykle wytrzymałe i odporne na mróz oraz zarysowania. Z powodzeniem mogą być stosowane pod otwartym niebem, by stać się najbardziej charakterystyczną ozdobą ogrodu i tarasu…

donice Deroma Repeat terraform (2)Źródło: www.terraform.pl

Donice Deroma to najmodniejsza propozycja prosto ze światowej stolicy mody, stylu i wyrafinowanego gustu – poznaj je!

 

donice Deroma Cripton terraform (2)Źródło: www.terraform.pl

donice Deroma Cripton terraform (1)

Źródło: www.terraform.pl

donice Deroma Cripton terraform (2)Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz