Praca inspirowana naturą

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Znamy potrójnie skuteczny sposób na to, by naprawdę pokochać najbardziej uciążliwą „papierkową robotę” – nie kłamiemy! Zdradzimy, że nasza metoda jest wygodna, efektowna oraz wysoce efektywna.

Corsica Flower Bridge Table  Źródło: www.makeithome.pl

Mogłoby się wydawać, że wydajne działanie jednak tworzenia stref SPA, tak jak poczyniły to zarządy niektórych biurowców marki Google. Błąd! Równie efektywne wyniki można osiągnąć przenosząc miejsce pracy na balkon. Przecież nic nie poprawia pracy mózgu lepiej niż kontakt z naturą i zielenią.

Z drugiej strony… poza gabinetem trudno o wygodne biurko, na którym każdy drobiazg ma swoje miejsce. Nie jest to jednak niewykonalne – Corsica Flower Bridge Table pozwoli komfortowo zorganizować miejsce pracy na balkonie lub tarasie.

Corsica Flower Bridge TableŹródło: www.makeithome.pl

W tym niewielkim, lekkim produkcie zebrano trzy istotne dla wydajnego działania elementy: funkcjonalny organizer na drobiazgi, stabilny stolik, a także miejsce na umieszczenie kwiatów, których barwy i zapach pobudzi umysł.

Uciążliwi sąsiedzi uniemożliwiają skupienie na obowiązkach? Corsica Flower Bridge Table umieszczony na balkonowej barierce stworzy gęstą, naturalną barierę od otoczenia. W ten sposób powstanie mała oaza spokoju, miejsce odcięte od zgiełku… które w każdej chwili może szybko zmienić swoje położenie.

Corsica Flower Bridge TableŹródło: www.makeithome.pl

Corsica Flower Bridge Table jest wykonany z lekkiego i mocnego zarazem polietylenu, więc nawet obciążony znaczną ilością dokumentów czy materiałów biurowych nadal pozostanie na swoim miejscu.

Gdy wszystkie obowiązki zostaną nareszcie wypełnione – pora na relaks. Teraz możesz wynagrodzić sobie trudy całego dnia. Będzie to czas spędzony w samotności, z książką i napojem czy raczej romantyczne chwile na ukwieconym tarasie?

Corsica Flower Bridge TableŹródło: www.makeithome.pl

Nie ważne – Corsica Flower Bridge Table będzie dla Ciebie wygodnym wsparciem przy każdej okazji…


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz