3 sposoby na dom

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

W kategorii organizacji domowego życia ulegnie im nawet Perfekcyjna Pani Domu. Zawsze na miejscu, wytrzymałe, a jednak przyjazne dla środowiska – Lizzy, Robin i Jill to designerskie specjalistki od codziennych obowiązków.

Misa Eko Jill antracyt Elho Źródło: www.makeithome.pl

Nasze trzy bohaterki mogą sprawiać wrażenie zwyczajnych sprzętów. Jednak to tylko pozory, bo ich niesamowite zdolności wychodzą na światło dzienne, gdy tylko dom znajdzie się w nagłej potrzebie. Porządki z Lizzy, Robin oraz Jill to czysta przyjemność!

Lizzy bag XL ELhoŹródło: www.makeithome.pl

Torba Eko Lizzy Bag od Elho sprawdzi się podczas zakupów, przechowa napoje, pomoże podczas segregowania prania, poskromi rozrzucone zabawki, a nawet sama stanie się zabawką! Jest przy tym kolorowa, poręczna i elegancka – Lizzy Bag to jednak przede wszystkim designerska i ekologiczna alternatywa plastikowych, nietrwałych toreb.

Lizzy bag XL ELhoŹródło: www.makeithome.pl

Kosz domowy Robin Tub Square to niepozorny kolorowy pojemnik, który nabiera niesamowitych zdolności, gdy w pobliżu znajdują się porzucone zabawki lub roślina potrzebująca wygodnego miejsca do życia. Będzie przenośną umywalką, schronieniem dla czasopism, tymczasowym azylem dla świeżo upranej odzieży. Jest przy tym na tyle elastyczny, że swobodnie pomieści wszystko co sobie zażyczysz – ręcznik plażowy, kostki lodu, napoje – jego ogromna otwartość na potrzeby porusza każdego.

Kosz domowy Robin ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Trzecią specjalistką, która usprawni i uprzyjemni domowe obowiązki jest Misa Eko Jill. Również troszczy się o środowisko naturalne, nigdy nie wypłynęła ani nie wpłynie negatywnie na jego kondycję.

Misa Eko Jill antracyt ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Dopasuje się do każdej sytuacji, bezpiecznie przechowa drobne kosmetyki lub słodycze, sprawnie pomoże posegregować pranie, a swoim eleganckim, nowoczesnym wyglądem ożywi każde wnętrze.

Misa Eko Jill antracyt ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Torba Eko Lizzy Bag, kosz domowy Robin Tub Square oraz Misa Eko Jill, zyskają w oczach użytkowników dzięki swoim ogromnym zasługom dla domu. Pomocne gdy działają wspólnie, równie przydatne osobno – lekkie, elastyczne i poręczne, a bohaterskie czyny to dla nich prostu codzienność.

Lizzy bag XL ELhoŹródło: www.makeithome.pl

Nikt jednak nie wie, jakie zadanie postawi przed nimi kolejny dzień – a Ty, jak wykorzystałbyś ekologiczne dodatki Elho?

Misa Eko Jill antracyt ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Kosz domowy Robin Elho
Źródło: www.makeithome.pl

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz