Plebiscyt w pytaniach i odpowiedziach

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Po prostu wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Plebiscycie Terra Flower Power. Zebraliśmy najbardziej nurtujące kwestie dotyczące trwającej właśnie miejskiej rywalizacji i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości.

Terra Flower Power

Poniżej przedstawiamy kilka najistotniejszych kwestii dotyczących plebiscytu:

Dlaczego akurat Facebook? Głosowanie odbywa się za pośrednictwem tego portalu ze względu na dostępną tam wygodną i łatwą w obsłudze aplikację. W ten sposób zbieranie głosów odbywa się w sposób przejrzysty, a my mamy możliwość stałego kontrolowania jego przebiegu. Poprzez profil Inspirowani Naturą na Facebooku możemy dotrzeć do maksymalnie dużej ilości odbiorców.

Dlaczego w galerii są miasta, które zgłosiły ponad 5 zdjęć? Warto zwrócić uwagę na autorów zgłoszeń. Przewidzieliśmy możliwość zgłaszania fotografii od urzędów i włodarzy miast, ale też osób prywatnych. Bez względu na to, która grupę reprezentuje zgłaszający, zawsze ma możliwość przesłania maksymalnie 5 zdjęć. Wszystkie z nich trafiają do galerii odpowiedniej dla danego miasta.

Czy osoba prywatna może wygrać konstrukcję kaskadową? Nie. Dla prywatnych zgłoszeń przewidzieliśmy inne, wymienione w regulaminie nagrody. Wówczas, gdy taka fotografia zwycięży, kaskadowa konstrukcja kwietnikowa zostanie przekazana dla miasta.

Dlaczego moje zdjęcie nie trafiło do aplikacji? Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, a wybranie najlepszego zdjęcia wymagało od nas niemałej dyskusji. Ostatecznie do aplikacji dostępnej na portalu Facebook wyselekcjonowaliśmy te, które w naszym mniemaniu najlepiej prezentowało ukwiecenie. Wszystkie nadesłane do plebiscytu fotografie znajdują się na blogu w zakładce plebiscyt 2013.

Jeśli nadal nie udało nam się rozwiać wszystkich wątpliwości, prosimy o pytania za pośrednictwem pola komentarzy dostępnych poniżej, poprzez wiadomość na portalu Facebook lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy Terra.

Informacje odnośnie zasad plebiscytu można znaleźć również w regulaminie.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz