Kreator Garden Trendów

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Kreatory Garden Trendów rozdane!  Firma Terra znalazła się w dziesiątce przedsiębiorstw i produktów, które z powodzeniem kształtują nowoczesny rynek ogrodniczy.

TerraForm Kreator Garden Trendów

W tym roku redakcja magazynu „Biznes Ogrodniczy” po raz pierwszy wyróżniła najlepsze przedsiębiorstwa i produkty z branży. Doceniono tym samym starania na rzecz podniesienia jakości oferty, zaangażowanie w doskonalenie swoich produktów  i pozytywny wpływ na cały rynek ogrodniczy.

Tytuł Kreatora Garden Trendów trafia jedynie do najlepszych podmiotów. Jest jednocześnie najpewniejszym sygnałem potwierdzającym wiarygodność i jakość firm lub produktów posługujących się tym logo.

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Wszystkich laureatów Kreatorów Garden trendów zaprezentowano w sierpniowym wydaniu dodatku do magazynu „Biznes Ogrodniczy” – „Garden & Trends” oraz na stronie internetowej. magazynu. Spośród wszystkich uhonorowanych tym zaszczytnym tytułem znalazła się firma Terra, doceniona ze względu na swoją kolekcję dużych donic TerraForm.

Wystrój tarasu Elho
Źródło: www.terraform.pl

Tytuł jest wyróżnieniem dla całej kolekcji – nagrodzono nowatorskie rozwiązania technologiczne zastosowane w toku produkcji kolekcji oraz niewątpliwe walory estetyczne, jakie posiadają duże donice TerraForm. Niezwykle rozbudowana oferta, dopasowana do potrzeb domów, ogrodów, biur i przestrzeni publicznych dodatkowo przesądziła o tym, że kolekcja TerraForm znalazła się pośród laureatów wyróżnienia.

kolekcja Long TerraForm
Źródło: www.terraform.pl

Kreatory Garden Trendów trafiły do przedsiębiorstw z różnych kategorii, od nawozów, poprzez podłoża, nasiona, aż po akcesoria i duże donice. Wszystkich jednak łączy wysoka jakość oferowanych usług i produktów, otwarte podejście do tworzenia oferty i stałe poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań. Przedsiębiorstwo z tytułem Kreatora Garden Trendów jest naprawdę godne zaufania!

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Duże donice TerraForm Soft Round HighŹródło: www.terraform.pl

Donica cilinder high anthracite TerraFormŹródło: www.terraform.pl

donice TerraForm
Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz