Mały kwietnik, wielkie możliwości

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Miejskie zieleńce „wybuchają” zielenią – to już prawie lato, a rośliny otaczają nas z niemal z każdej strony. W jaki jednak sposób wprowadzić naturę do miejsc trudniej dostępnych? A jak „pokolorować” szare ronda? I najważniejsze: czy istnieje sposób na stworzenie fantazyjnych wzorów z kwiatowych dekoracji? Odpowiedzią na te wszystkie pytania jest wieża kwiatowa H700:

Warka H700 Pomnik PelargonieŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Gdzie większy nie może

Samochody, zgiełk, kurz, spaliny, a do tego utrudniony dostęp i prace pielęgnacyjne, których przeprowadzenie wymaga nie lada zdolności. O czym mowa? O rondach, skutecznym rozwiązaniu pozwalającym usprawnić ruch, jednak nie należącym do najpiękniejszych architektonicznie. Aby nieco ożywić te miejsca i wprowadzić do nich kolor, wystarczy sięgnąć po wieże kwiatowe – ale nie byle jakie! W takich lokalizacjach najlepiej sprawdzi się model H700 – niewielki, ale równie efektowny co duże odpowiedniki. Ze względu na niewielką wysokość, nie zasłoni on widoczności kierowców, dzięki czemu skrzyżowanie nadal pozostanie bezpieczne. Wystarczy obsadzić konstrukcję pelargonią lub surfinią, by móc cieszyć oczy praktycznie niewymagającą pielęgnacji dekoracją – niestraszne im nawet otoczenie pełnej pojazdów i spalin ulicy!

kwiaty w miescie Terra H750 Topowe Modele1Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Więcej na temat ukwiecana rond przeczytasz w tym wpisie – klik

Ostrołęka H700 Pomnik PelargonieŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Ronda to jednak nie koniec możliwości tej niewielkiej kaskady. Wieża kwiatowa H700 świetnie sprawdzi się we wszystkich miejscach, gdzie większe modele nie mogą zostać wprowadzone – mniejsze skwery, pasy zieleni, chodniki, osiedlowe ścieżki to również miejsca, w których może zawitać zieleń. Nie dajcie się zwieźć, ten kompaktowy kwietnik kaskadowy to prawdziwy mocarz!

kaskadowe konstrukcje kwietnikowe H750Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

W grupie raźniej

Czy jednak niewielkie rozmiary są przeciwwskazaniem dla wprowadzania modelu h700 do większych przestrzeni? Nie! Miejskie rynki czy place również są ciekawym początkiem aranżacji z wykorzystaniem tego kompaktowego kwietnika. Klucz do sukcesu? Ilość. Najlepszy efekt można uzyskać, stosując kilka, na nawet kilkanaście dekoracji na raz. Świetnym pomysłem jest stworzenie z nich geometrycznych wzorów. Kwiatowy „ślimak” w samym sercu miasta? Nic trudnego!

Ruda H750 Kościół PelargonieŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

40 sadzonek na raz

Warto wspomnieć, że niewielka wieża kwiatowa H700 zaskakuje swoją zgrabną sylwetką, wykazując przy tym niezwykle dużą pojemność. Ten niewielki model jest w stanie pomieścić około 40 sadzonek! Wystarczy kilkanaście dni, by kwiecista forma kuli, którą po obsadzeniu kwiatami przyjmuje konstrukcja, skutecznie doda miastu koloru i rozświetli okolicę, w której zostanie umieszczona – co powiesz na taki efekt w swoim mieście?

kaskadowe konstrukcje kwietnikoweŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

PSSSSttt – wieża kwiatowa H700 została właśnie objęta wyjątkową promocją. Twoje miasto może z nią wypięknieć, i to aż o 30% taniej! Szczegóły na stronie: klik

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz