Wszystkie odcienie wiosny w Zielonej Górze

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Tegoroczna wiosna w Zielonej Górze nie mogła być bardziej kolorowa. Na dobry początek w mieście pojawiły się ażurowe pisanki, które tradycyjnie już, stopniowo otwierały się, prezentując kwitnące wnętrza. Nie zabrakło również wież kwiatowych, pełnych wyjątkowo kolorowych, wiosennych kwiatów.

wiosenne ukwiecenie wielkanocne pisanki ażurowe terraeaster zielona góra 4

Zielona Góra | źródło: www.terraeaster.com

Tradycji stało się zadość

Ażurowe pisanki miejskie po raz kolejny wprowadziły do Zielonej Góry świąteczny nastrój. Ponownie stopniowo chyliły górną część, by ukazać przechodniom pełne bratków wnętrze i wyjątkowego mieszkańca: Wielkanocnego Zajączka! Kolorowe dekoracje trafiły na deptak przy ulicy Kupieckiej, najważniejszej arterii miasta, a także na jeden ze skwerów.

Pobierz materiał na temat ażurowych pisanek w Zielonej Górze i ich zastosowania przez cały rok: klik

wiosenne ukwiecenie wielkanocne pisanki ażurowe terraeaster zielona góra 29

Zielona Góra | źródło: www.terraeaster.com

Kolorowa piramida

Barwinki, bratki, stokrotki – tak zróżnicowane trio pojawiło się w ulokowanych w centrum miasta kwietnikach kaskadowych. Dla jeszcze większego kontrastu dobrano maksymalnie odmienne odcienie: błękitny (jak zawsze) barwinek towarzyszy soczyście żółtemu bratkowi oraz stokrotce w kolorze fuksji.

wiosenne ukwiecenie wielkanocne pisanki ażurowe terraeaster zielona góra 12

Zielona Góra | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Tak dynamiczna mozaika odcieni i form okazała się strzałem w samo sedno. Dzięki bogatej kompozycji serce miasta rozkwitło na wiosnę, a kwietników wprost nie sposób przeoczyć. Co więcej, w okresie Wielkanocy na ich szczytach rozsiadł się… Wielkanocny Zajączek we własnej osobie!

wiosenne ukwiecenie wielkanocne pisanki ażurowe terraeaster zielona góra 6

Zielona Góra | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Co dalej?

Aranżacja naturalnych dekoracji w Zielonej Górze już od kilku sezonów wyróżnia się dynamicznością. Zmieniające się z każdym sezonem elementy dodają miastu nie lada temperamentu! Już niebawem, gdy bratki i stokrotki ustąpią miejsca „letnim” kwiatom, to jest pelargonii czy surfinii, w Winnym Grodzie dojdzie do kolejnej metamorfozy – tak jak w poprzednich latach. To możliwe dzięki funkcjonalnym narzędziom, takim jak kaskadowe kwietniki czy ażurowe dekoracje, jednak to pomysł i kreatywne podejście do zieleni miejskiej jest na pierwszym miejscu!

wiosenne ukwiecenie wielkanocne pisanki ażurowe terraeaster zielona góra 19

Zielona Góra | źródło: www.terraeaster.com

zobacz więcej zdjęć wiosennego ukwiecenia Zielonej Góry, kliknij  miniaturę, by zobaczyć ujęcie w pełnej rozdzielczości:

Zielona Góra | źródło: www.wiezekwiatowe.pl, www.terraeaster.com


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz