Mała architektura o wielkich możliwościach

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Ławki, które pozwalają na coś więcej, niż tylko wypoczynek i dekoracje, która są nie tylko ciekawym elementem ozdobnym. Funkcjonalna i atrakcyjna: taka właśnie jest współczesna mała architektura.

mała architektura atechŹródło: www.atech-pl.eu

Nowoczesne miasto wymaga szczególnych rozwiązań. Aby sprostać potrzebom mieszkańców potrzebna jest mała architektura, która łączy w sobie wygodę, funkcjonalność, ale również niebanalny wygląd i ciekawą formę. Najnowszym trendem, jaki dyktuje design miejski na całym świecie jest łączenie kilku produktów w jeden element. Świadomi są tego projektanci francuskiej marki Atech, którzy stworzyli ławki zintegrowane z dużymi donicami Extravase.

ławka miejska atech (1)

Źródło: www.atech-pl.eu

Okrągła ławka w formie okręgu otaczającego ukwieconą donicę to innowacyjne rozwiązanie do kreowania przestrzeni publicznych – daje możliwość wygodnego odpoczynku, pozwala przebywać pośród natury, a jego niebanalny wygląd dodatnio wpływa na całą okolicę. Znajdujący się w centrum dekoracji pojemnik to nie tylko miejsce dla roślin, ale równocześnie komfortowe oparcie dla pleców.

ławka miejska atech (1)

Źródło: www.atech-pl.eu

Aby spożywanie posiłków, lektura lub korzystanie z komputera na świeżym powietrzu było jeszcze łatwiejsze, stworzono stół miejski, którego centralną cześć stanowi ukwiecona donica miejska Extravase. Gama kolorystyczna pojemników jest tak bogata, że stworzenie niepowtarzalnej aranżacji staje się banalnie łatwe.

ławka miejska atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

Przestrzeń miejska nie musi być monotonna – rozwiązaniem, które skutecznie wyprze nudę z okolicy, są fantazyjne modułowe ławki A-Linea, w których przewidziano miejsce dla aż 3 kolorowych donic. To niebanalna, a zarazem długowieczna i funkcjonalna dekoracja dla skwerów, placów i wszelkich terenów publicznych.

mała architektura atechŹródło: www.atech-pl.eu

Meble miejskie z kolekcji Atech otwierają nowe drogi w aranżacji miejsc publicznych – pozwalają dowolnie eksperymentować z formą mebli miejskich, tworzyć niebanalne rozwiązania, które przyciągają spojrzenie i diametralnie odmieniają całe otoczenie.

ławka miejska pastel bench atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

Miasto istnieje również dla najmłodszych – głównie z myślą o nich stworzono linię Pastel – wytrzymałe, fantazyjne ławki z pewnością podbiją serca nie tylko dzieci… I będą towarzyszyć w niezmienionym stanie kolejnym pokoleniom użytkowników.

ławka miejska pastel bench atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

Francuskie wyczucie stylu i zamiłowanie do jakości znane są nie od dziś – warto polegać na nich tworząc aranżacje miejskich przestrzeni!

ławka miejska pastel bench atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

2 komentarze do “Mała architektura o wielkich możliwościach”

Dodaj komentarz