Jak zapewnić miastu roślinne dekoracje?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To już czas na to, by zaplanować ukwiecenie miasta w nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim. Wbrew pozorom proces planowania, a następnie wdrażania w życie wieloetapowego projektu nie musi być uciążliwy ani angażujący. Aby ułatwić to zadanie, stworzono Kompleksową Usługę Ukwiecenia, w ramach której ogół obowiązków związanych z ukwieceniem można przenieść na grono najlepszych profesjonalistów.

Kompleksowa Usługa TerraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Zobacz, zanim zdecydujesz

Wszystkie wielkie przedsięwzięcia zaczynają się od idei. To właśnie pomysł staje się podwaliną projektu, który pomogą zobrazować najlepsi architekci krajobrazu. W ramach Kompleksowej Usługi specjaliści służą radą, by móc wyselekcjonować wieże kwiatowe optymalne dla danej przestrzeni i wskażą na sposoby ich lokalizacji. Mając na uwadze fakt, że jedynie odpowiednio dobrane rośliny sprawdzają się w konkretnych warunkach, ogrodnicy wybiorą dla Ciebie gatunki, które pozwolą uzyskać najlepszy efekt wizualny. Całość zostanie następnie przeniesiona na ekran komputera, tak byś mógł poznać i zatwierdzić zakres zmian jeszcze zanim ruszą pierwsze prace.

architekt przy pracy kompleksowaŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Powierz kwiaty najlepszym

Grono ogrodników, które na pierwszym etapie wspierało Cię podczas dobiera roślin, zajmie się ich nasadzeniem i pielęgnacją. Teraz potrzeba kilku tygodni, by młode sadzonki mogły osiągnąć rozmiar odpowiedni do eksponowania w przestrzeni publicznej. W ramach Kompleksowej Usługi możesz mieć stale rękę na pulsie, a to za sprawą przekazywanej Ci dokumentacji fotograficznej.

Kompleksowa Usługa Zielona GóraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Kompleksowa Usługa TerraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Nic Cię nie zaskoczy

W połowie maja przypada najlepszy moment na to, by wieże kwiatowe obsadzone wcześniej dobranymi roślinami trafiły do przestrzeni publicznej. Wraz z tym momentem realizowany jest najważniejszy etap Kompleksowej Usługi: roślinne dekoracje zostają dostarczone i rozlokowane zgodnie z planem. Całe przedsięwzięcie zajmuje zaledwie kilka godzin, a ze względu na to, że do miasta trafiają kwietniki z już rozwiniętymi roślinami, efekt wizualny jest natychmiastowy. Z myślą o tym, by naturalna dekoracja imponowała swoim wyglądem aż do jesieni, ogrodnicy wskażą optymalne warunki pielęgnacji roślin.

Kompleksowa Usługa TerraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Beztroska jesień, zima wolna od zmartwień

Demontaż roślinnych dekoracji oraz konieczność ich magazynowania nie musi być powodem do zmartwień. W ramach Kompleksowej Usługi technicy Terra Group zatroszczą się o ogół czynności związanych z przygotowaniem miasta na okres jesienno-zimowy: możesz powierzyć transport oraz bezpieczne przechowanie kwietników, tak by mogły wiosną ponownie ukwiecić Twoje Miasto…

Kompleksowa Usługa Zielona GóraŹródło: www.kompleksowausluga.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz