Francuski przepis na dekoracje

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Od miejskich dekoracji wymaga się więcej niż od ich domowych odpowiedników – muszą być równie efektowne i jeszcze bardziej odporne na warunki atmosferyczne, także śnieg i mróz. Francuzi dowiedli, że takie połączenie jest możliwe!

extravase AtechŹródło: www.atech-pl.eu

W przestrzeni publicznej sprawdzą się więc donice miejskie francuskiej marki Atech, które są połączeniem wysokiej jakości wykonania oraz finezyjnych kształtów. Tym, co wyróżnia je na rynku dekoracji jest ich wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ warunków pogodowych. Bez uszczerbku przetrwają niskie temperatury, efektownie eksponując każdą roślinę.

donica Atempo atechŹródło: www.atech-pl.eu

Donica Dualis Long charakteryzuje się wysoką masą własną, co czyni ją rozwiązaniem optymalnym w przestrzeniach o dużym natężeniu wiatru i opadów. Geometryczny, tradycyjny kształt pozwala łatwo wpasować donicę do każdej aranżacji, również świątecznej. Łatwa w konserwacji również zimą i w niesprzyjających warunkach: dla łatwego i szybkiego przesadzenia roślin donicę wyposażono we wkładkę uprawną – zmiana dekoracji zajmuje zaledwie kilka chwil i nie wymaga wysiłku.

donica Dualis AtechŹródło: www.atech-pl.eu

W roli pojemnika dla miejskiej choinki sprawdzi się również klasyczna donica Extravase o okrągłej podstawie. Pojemnik występuje w rozmiarach niemal dorównujących dorosłemu człowiekowi – takiej dekoracji nie sposób przegapić! Obsadzony przy użyciu iglastego drzewka przyciętego do stożkowego kształtu stworzy niebanalną dekorację przestrzeni, tym ciekawszą, że barwną – donica Extravase to aż osiem żywych kolorów wykończenia odpornych na promienie UV.

extravase Atech

Źródło: www.atech-pl.eu

Donice miejskie marki Atech mogą zostać wykorzystane do nasadzenia zimozielonych roślin lub naturalnych choinek i wraz z nimi zdobić przestrzeń przez pozostałą część roku, niezależnie od warunków pogodowych. To oszczędne, funkcjonalne, a zarazem ekologiczne rozwiązanie, które sprawdziło się już na całym świecie i powinno zawitać do polskich miast… nie tylko od święta!

donica Amphor Atech
Źródło: www.atech-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz