Donica pod choinkę!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

W Bożym Narodzeniu ważna jest atmosfera, którą w dużej mierze kreuje światło: ozdoby, lampki, łańcuchy… Do grona dekoracji świątecznych warto włączyć również podświetlane donice.

Soft Round High terraformŹródło: www.terraform.pl

Okres świąteczny co roku zaskakuje ciekawymi trendami dekoracyjnymi. Jednym z najmodniejszych, i to nie tylko zimowych, są duże donice w roli oświetlenia wnętrz i ogrodów. Tuż przed i w czasie Bożego Narodzenia sprawdzą się jako niebanalna dekoracja, pojemnik na drobiazgi i rośliny oraz źródło ciepłego, przyjemnego światła… a nawet jako prezent.

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Podświetlane donice z kolekcji TerraForm to niezwykły sposób na ekspozycję naturalnej świątecznej choinki, która nie będzie już potrzebowała żadnych dodatkowych ozdób. Pojemniki są na tyle solidne i pojemne, że bez problemu pomieszczą nawet większe choinki bez ryzyka przewrócenia dekoracji.

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Pojemniki takie jak Standard One Light lub X-Pot Light charakteryzuje tradycyjna forma z wyczuwalną nutką nowoczesności – w przeciwieństwie do zwykłych donic, wykonane są z polietylenu, który idealnie sprawdza się w przypadku podświetlanych elementów.

kolorowe, podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Są przy tym lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe, oprą się naporowi gleby i systemu korzeniowego rośliny. Pozostaną w doskonałej kondycji nawet po długotrwałej ekspozycji na niesprzyjający wpływ zimowych czynników atmosferycznych lub uszkodzenia mechaniczne.

kolorowe, podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Wysoki stopień szczelności pozwala stosować podświetlane donice TerraForm również na zewnątrz, bez obaw o to, że wewnętrzna instalacja elektryczna ulegnie uszkodzeniu.

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Donice świecące są więc ciekawą propozycją na świąteczną dekorację ogrodu, gdzie będą tworzyć magiczną atmosferę świąt. Ich ciepłe światło w zestawieniu ze śnieżną aurą w niezwykły sposób odmieni otoczenie domu.

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Wygodna alternatywa plączących się łańcuchów, która zdobi przestrzeń przez cały rok i idealnie dostosowuje się do sytuacji. Latem ozdoba przyjęcia w ogrodzie, zimą źródło ciepłego światła i sposób na świąteczną dekorację – możliwości świecących donic są ogromne!

donice podświetlaneŹródło: www.terraform.pl

donice podświetlaneŹródło: www.terraform.pl

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz