Espessowa przemiana przestrzeni

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Niewielkie pomieszczenia i duże przestrzenie, wnętrza i ogrody – to miejsca stworzone dla smukłych donic. Pojemnik na kwiaty, ciekawa dekoracja, a nawet niebanalny stolik – to z kolei najlepsze pomysły na ich zastosowanie. Co jeszcze potrafią designerskie TerraForm donice z kolekcji Espesso?

donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Ułatwiają uprawę roślin

Kochasz kwiaty? Smukłe donice Brussels Diamond High oraz nieco niższy model Brussels Diamond Round są wyposażone w specjalną wkładkę uprawną z systemem nawadniania, dlatego odpowiadają na potrzeby każdego zabieganego miłośnika natury. Połączenie tych innowacyjnych elementów sprawia, że pielęgnacja kwiatów staje się o wiele mniej absorbująca – donica sama zadba o to, by roślina otrzymała odpowiednią ilość wody. By zmienić pojemnik wystarczy usunąć wewnętrzną wkładkę  wraz zawartością – przesadzanie kwiatów jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.terraform.pl

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.terraform.pl

Zdobią wnętrza

Cenisz sobie dobrze urządzone pomieszczenia? Donice kwiatowe z kolekcji Espesso cechuje smukła forma i nowoczesne wzornictwo – zostały więc stworzone właśnie dla Ciebie. Prosta sylwetka bez nadmiernych dodatków sprawia, że doskonale odnajdują się one w eleganckich aranżacjach. Ekspresowo odmienią całe swoje otoczenie – wystarczy jeden pojemnik, by nadać wnętrzu wysublimowanego charakteru.

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.terraform.pl

donica Brussels Diamond Round ElhoŹródło: www.terraform.pl

Donica cilinder high anthracite TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Upiększają ogrody

Kochasz dobrze zaaranżowane ogrody? Z kolekcji TerraFrom wybierz nowoczesne donice, którym nie straszne trudne warunki atmosferyczne – nie oprą się nawet wobec silnych opadów i dużych różnic temperatur. Mogą być więc z powodzeniem stosowane w ogrodach i wszelkich otwartych przestrzeniach – sprawdzą się nie tylko jako pojemniki na rośliny, ale również jako… stoły.

donica etima TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Designerskie doniceŹródło: www.terraform.pl

donica Cono Brill Terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Uświetniają eventy i przyjęcia

Organizujesz przyjęcie lub event? Pamiętaj, że nie musisz ograniczać się do tradycyjnych rozwiązań. Wykorzystaj donice z kolekcji Espesso jako niebanalny pojemnik na lód lub miejsce na gadżety. Przykryj ją przezroczystą płytą z plexi, by uzyskać niepowtarzalny element dekoracyjny, który po zakończeniu zabawy możesz łatwo ponownie przekształcić w klasyczny pojemnik na kwiaty. Po tym, jak umieścisz na niej logo swojego przedsiębiorstwa, możesz być pewien, że zwrócisz uwagę każdego potencjalnego klienta!

Duże donice TerraForm X-Poi lightŹródło: www.terraform.pl

podświetlane donice X-Pot TerraForm Cukier ProjectŹródło: www.terraform.pl

Duże donice TerraForm X-Poi lightŹródło: www.terraform.pl

Podświetlane donice X-potŹródło: www.terraform.pl

Bezproblemowa pielęgnacja roślin, elegancka, smukła forma, wytrzymałość i możliwość wielu zastosowań sprawia, że donice z kolekcji Espesso jeszcze nie raz zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością – przekonaj się!

duża donica TerraFormŹródło: www.terraform.pl

podświetlane donice X-Pot TerraForm Cukier ProjectŹródło: www.terraform.pl

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz