Jak się wyróżnić?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Oryginalna forma nie musi oznaczać rezygnowania z funkcjonalności i wysokiej jakości. Z donicami z kolekcji Urbano marki TerraForm stworzenie przykuwającej spojrzenia aranżacji pomieszczeń, ogrodów i przestrzeni publicznych staje się banalnie łatwe. Jedynym ograniczeniem ich zastosowania jest wyobraźnia…

Donica ilvaso TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Nietuzinkowe miasto

Mała architektura miejska musi być nie tylko estetyczna, ale również solidna i funkcjonalna. Ograniczona przestrzeń powinna być też możliwie jak najlepiej zagospodarowana – właśnie dlatego warto jest połączyć kilka sposobów zastosowania w jednym elemencie. Odpowiedzią na te potrzeby jest donica A-malo z kolekcji Urbano, łącząca w sobie stolik oraz pojemnik na dużą roślinę, równie ciekawym rozwiązaniem jest donica Plane Ring, na której można wygodnie usiąść.

Donica Plane Ring TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Kreatywne wnętrze

Chcąc stworzyć wyróżniającą się aranżację, nie można polegać na jedynie na konwencjonalnej formie. Elementy w fantazyjnych kształtach najlepiej ożywią pomieszczenie i dodadzą mu szczególnego wyrazu. Pojemniki na rośliny takie jak donica Bamboo lub Secret marki Slide nie pozwalają przejść obojętnie i mogą stać się niebanalna dekoracją.

donica-Bamboo-TerraForm.plŹródło: www.terraform.pl

Warto wykazać się inwencją i wykorzystać pojemniki w nietypowy sposób: donica Gear po odwróceniu będzie siedziskiem o ciekawej formie, a Mon Amour to również elegancki pojemnik na drobiazgi.

donica Gear TerraForm.pl_Źródło: www.terraform.pl

Donica monamur TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Niebanalny ogród

Posiadając oryginalnie urządzone wnętrze, nie można zapomnieć o aranżacji ogrodu. Tu również dobrym rozwiązaniem są nietuzinkowe elementy z kolekcji Urbano – produkty marki TeraPlast trafią w gusta miłośników designu, ale również… amatorów podróży. Donica Venezia, New York czy Roma nawiązując do najsłynniejszych budowli świata, doskonale wyróżnią ogród i podkreślą jego charakter.

donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Niezapomniane przyjęcie

Duże donice z kolekcji Urbano są z powodzeniem stosowane podczas ekskluzywnych przyjęć i eventów na całym świecie. Wystarczy wypełnić je butelkowanymi napojami lub przekąskami, a podczas eventu gadżetami reklamowymi lub umieścić na nich logo danej marki – tak nietuzinkowego pojemnika nie będzie miał nikt inny!

donica Gear 3 TerraForm.plŹródło: www.terraform.pl

donica Gear TerraForm.pl_Źródło: www.terraform.pl

Donica Plane Ring TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

TerraFormŹródło: www.terraform.pl

TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Dodaj komentarz