Dzieci lubią design, design lubi dzieci!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Parafrazując motto pewnej popularnej bajki, chcemy dowieść, że rozwiązania dla najmłodszych wcale nie muszą być infantylne. Nowoczesne meble dla dzieci to często te same sprzęty, które znajdują się w pokojach rodziców. Lampa w kształcie misia lub pingwina? Stolik niczym z bajki? Barwne krzesła o nietypowej formie? Granice w zastosowaniu i przeznaczeniu dekoracji już nie istnieją!

lampy slide makeithome

Lampa w kształcie misia

A może w formie sowy, pingwina lub robota? Nowoczesne lampy do wnętrz odbiegają swoim kształtem od tradycyjnych rozwiązań. Coraz częściej nawiązują kształtem do form ze świata zabawek lub zwierząt – tego, co dzieci kochają najbardziej. Zastosowany w produkcji materiał – polietylen – jest lekki, a instalacja elektryczna lamp jest zgodna z najbardziej surowymi normami bezpieczeństwa – nawet najbardziej niesforny młody użytkownik może bez obaw cieszyć się designem od Slide.

bubo slide

Krzesło z tworzywa

Dawniej krzesła z polietylenu stanowiły najczęściej element wyposażenia ogrodu, a przecież meble wykonane z tworzywa sztucznego doskonale nadają się na co dzień zarówno dla młodszego, jak i starszego użytkownika.  Lekkie i bezpieczne meble docenią dorośli – nie tylko łatwo je przenosić i czyścić, ale także są bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. To koniec trosk i nieestetycznych osłonek na krawędzie mebli!

meble dla dzieci makeithome (2)

Prywatny księżyc

Gdy będę duży, zostanę astronautą” – twierdzi chyba niemal każde dziecko. Warto pielęgnować marzenia najmłodszych, podobnie jak warto kreować zmysł dobrego smaku już od przedszkola! Lampy w kształcie księżyca – Moon – zachwycą młodych miłośników kosmosu ze względu na możliwość dowolnej konfiguracji podświetlenia, a co najważniejsze: poprzez ciepłe, miękkie światło stworzą poczucie bezpieczeństwa i skutecznie przegonią wszystkie czyhające nocą koszmary.

meble dla dzieci makeithome (6)

Warzywnik (nie tylko) dla najmłodszych

Eko jest trendy! I wie to nawet najmłodszy adept zdrowego stylu życia. Mieszkańcy wielkich miast nie zawsze mają do dyspozycji ogród, w którym mogliby szkolić swoje umiejętności, dlatego warto zapewnić im jego miniaturową wersje. Warzywnik od Elho pozwoli na naukę sztuki pielęgnacji roślin i może być przechowywany nawet na niewielkim balkonie.

warzywnik elho

Dla damy małej i dużej

Kobiety darzą torebki szczególnym uczuciem. Tym najmłodszym miłośniczkom mody spodoba się mniejsza wersja torby, szczególnie takiej, którą również posiada mama! Dziewczynki uwielbiają naśladować dorosłe panie, dlatego ekologiczna torba Lizzy Bag od Elho w wersji mini będzie dla nich najlepszą propozycją na Dzień Dziecka. Zakres zastosowań torby pozostawiamy w gestii młodej damy: od klasycznego, aż po zupełnie nietypowy – jako pojemnik na zabawki, miejsce dla kredek lub basen dla lalek!

torba Lizzy Bag Elho

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz