Dostrzeż drugie dno

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

W aranżacji przestrzeni publicznych i prywatnych liczą się funkcjonalne rozwiązania. Warto więc odkryć dodatkowe walory skrzynek kwiatowych Atech i w łatwy sposób uzyskać jeszcze lepszy efekt dekoracyjny przy zmniejszonym nakładzie sił oraz mniej kłopotliwej pielęgnacji.

Skrzynki kwiatowe Atech A1200Źródło: www.atech-pl.eu

Drugie dno – dodatkowe atuty

Aby dekoracja przestrzeni nie wymagała nadmiernie wiele uwagi, stworzono skrzynki kwiatowe z systemem podwójnego dna. Ten innowacyjny element sprawia, że nasadzone w nich kwiaty mają dodatkową rezerwę wody. Co więcej, gleba, a co za tym idzie, również system korzeniowy roślin, jest stale dotleniany. W ten sposób miejskie dekoracje zyskują dodatkowy atut– przy minimalnych nakładach pracy, odwdzięczają się imponującym ukwieceniem.

skrzynki kwiatowe atech holandia V580 (2)Źródło: www.atech-pl.eu

Koniec z bałaganem

Atrakcyjna przestrzeń to przestrzeń wolna od nieporządku i chaosu. Aby wprowadzić do niej kwiaty bez bałaganu nierozerwalnie związanego z przesadzeniem roślin, skrzynki kwiatowe Atech wyposażono we wkładkę uprawną Culture Tub – wystarczy przenieść zawartość pojemnika wraz z zawartością i zastąpić go w pełni ukwieconą, wcześniej przygotowaną sadzonką. To minimalny wysiłek i przestrzeń ukwiecona w dosłownie kilka chwil!

7. zródło Terra www.terra-pl.eu opis - Skrzynki Atech, model A800Źródło: www.atech-pl.eu

Schludne ukwiecenie

Zanim jednak skrzynkę wypełni nowe ukwiecenie, warto usunąć z niej pozostałości obumarłych roślin. To łatwe, ponieważ skrzynki kwiatowe Atech wyposażone są w specjalne kratki oddzielające, na której gromadzą się niepożądane resztki. Kilka chwil i gotowe – kwiatom nie zagrozi gnicie, a dekoracja będzie zawsze schludna i estetyczna.

Skrzynki kwiatowe Atech A1200Źródło: www.atech-pl.eu

Solidna dekoracja każdej przestrzeni

Miejskie barierki, przydomowe ogrodzenia, balkony, tarasy – nie są to przestrzenie, do których łatwo jest wprowadzić element natury. Jest on jednak na tyle istotny, że nie można go zignorować. Zaawansowany system mocowań sprawia, że skrzynki kwiatowe Atech mogą trafić również i w te, stosunkowo trudne do ukwiecenia miejsca.

skrzynki kwiatowe atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

Stworzenie pięknej dekoracji kwiatowej nie musi łączyć się z wysiłkiem, bałaganem. Walory, które skrywają sobie skrzynki kwiatowe marki Atech sprawiają, że aranżacja każdej przestrzeni staje się banalnie łatwa. Polanica-Zdrój, Złotoryja i inne polskie miasta już korzystają z mnóstwa możliwości, jakie skrywają w sobie te elementy – naprawdę warto je dostrzec!

skrzynki kwiatowe atechŹródło: www.atech-pl.eu

skrzynki kwiatowe AtechŹródło: www.atech-pl.eu

skrzynki kwiatowe atech polanica a 650 (1)Źródło: www.atech-pl.eu

Kwiatowe skrzynkiŹródło: www.atech-pl.eu

Skrzynki kwiatowe Atech A1200
Źródło: www.atech-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz