Które miasto ma Flower Power?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Tego dowiemy się już w najbliższy poniedziałek – przed nami ostatnie dni głosowania w plebiscycie na Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Szykują się ogromne emocje!

które miasto ma Flower Power

Pabianice, Trzebnica i Karczew – oto niekwestionowani liderzy tegorocznej rozgrywki. Już od pierwszych dni zmagań prowadzą w zestawieniu i zdołały znacząco wyprzedzić resztę stawki.

Pabianice (383 głosów)

Pabianice
Autor: Jolanta Bednarska

Trzebnica (205 głosów)

Trzebnica
Autor: UM Trzebnica

Karczew (167 głosów)

Autor: UM Karczew
Autor: UM Karczew

To jednak nie koniec zabawy, a ostateczny wynik może się jeszcze w każdej chwili zmienić! Wystarczy że weźmiecie udział w głosowaniu, które odbywa się na naszym profilu na Facebooku. Szczegółowy poradnik na temat poruszania się po aplikacji konkursowej znajdziecie tutaj.

Białystok
Autor: Mateusz Hołownia

A jak przebiegał plebiscyt do tej pory? Od 1 do 22 lipca zbieraliśmy zgłoszenia – ostatecznie w szranki stanęło 118 polskich miast. Wszystkie z nich imponują pięknym ukwieceniem, a przekonać się o tym możecie w galerii konkursowej, którą znajdziecie w zakładce plebiscyt 2014. Wraz z 1 sierpnia na naszym profilu na portalu Facebook uruchomiliśmy specjalną aplikację, a pośrednictwem której możecie oddawać głosy na swoich faworytów.

Brzozów
Autor: UM Brzozów

Przed nami ostatnie chwile głosowania, które przyniosą największe emocje: czy pojawi się polskie miasto, które zagrozi niezwyciężonej jak dotąd czołówce? Która miejscowość zdobędzie zaszczytny tytuł Najpiękniej Ukwieconego i zyska cenne nagrody rzeczowe? Wkrótce się przekonamy!

Węgrów
Autor: Marcin Siekierzyński

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie. (aktualizacja 22 lipca)

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2013.

Kliknij tutaj, by przejść do aplikacji konkursowej na portalu Facebook.

Zamość
Autor: UM Zamość
Świecie
Autor: Rafał Skoczylas
Ciechanów
Autor: UM Ciechanów
Karczew
Autor: UM Karczew

 

1 komentarz do “Które miasto ma Flower Power?”

Dodaj komentarz