Donice miejskie w świątecznej odsłonie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Czerwień – ten kolor należy do podstawowej świątecznej palety kolorów.  Kojarzony ze strojem świętego Mikołaja, jagodami ostrokrzewu i ciepłem zimowego kominka. Donice miejskie w tym właśnie odcieniu, obsadzone iglakami, stają się hitem świątecznych dekoracji w Człopie, mieście w województwie zachodniopomorskim.

Latem i jesienią serce Człopy zdobiły wielkie donice Gianto obsadzone sezonowymi roślinami (więcej na ten temat w tym spisie – klik). Było kolorowo i kwieciście – nawet pomimo lokalizacji w „problematycznej” przestrzeni, tuż przy samochodowym parkingu, na brukowanym chodniku.

 

duże donice - człopa świąteczne dekoracje

Człopa | autor: Monika Krakowiak

 

Wraz z nastaniem chłodniejszych dni sezonowe kwiaty ustąpiły miejsca roślinom iglastym – niewielkie świetki dodatkowo ozdobiono kokardami i zwiewnymi łańcuchami…  W tak nieskomplikowany sposób serce miasta wypiękniało – niezależnie od pory roku. Zdobiące Człopę donice XXL wykonano z polietylenu – wyjątkowo solidnego tworzywa sztucznego pozyskanego w drodze recyklingu. Dzięki temu dekoracja jest nie tylko niemalże niezniszczalna, ale na dodatek bardziej przyjazna środowisku naturalnemu niż w przypadku dekoracji wykonanych ze „zwyczajnego” tworzywa.

 

duże donice - człopa świąteczne dekoracje

Człopa | autor: Monika Krakowiak

Donice miejskie w kojarzonym ze świętami, intensywnie czerwonym kolorze, obsadzone tradycyjnymi drzewkami to sprawdzony pomysł na bożonarodzeniową dekorację. To również szansa na piękną oprawę okolicy również wiosną – świerki i kolorowe pojemniki sprawdzą się wszak niezależnie od sezonu.

 

duże donice - człopa świąteczne dekoracje

Człopa | autor: Monika Krakowiak


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz