Donice Deroma

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Ponad pół wieku zbierania doświadczeń i gromadzenia inspiracji sprawiło, że donice marki Deroma stały się nieodłącznym elementem wyposażenia domów i ogrodów na całym świecie. To włoski styl i jakość, która wyprzedza istniejące trendy i skutecznie kreuje nowe kierunki designu.

deroma terrafrom criptonŹródło: www.terraform.pl

Nad oryginalną formą donic Deroma czuwa grono utalentowanych projektantów. Rezultatem ich starań są niepowtarzalne produkty, które są czymś o wiele więcej, niż tylko typowymi pojemnikami na kwiaty.

Nowoczesna forma

Cripton jest propozycją dla każdego poszukiwacza nowych form. Powierzchnia tego pojemnika przypomina kryształ, dzięki czemu załamuje promienie świetlne, tworząc niesamowite refleksy. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu, gdzie stanie się praktycznym elementem dekoracyjnym, którego ustawienie można dowolnie zmieniać.

donice Deroma Cripton terraform (1)Źródło: www.terraform.pl

Jeden produkt, wiele możliwości

Kolekcja donic Repeat została stworzona, aby ułatwić życie. Ich innowacyjne formy pozwalają na tworzenie modułów w przeróżnych wariacjach w zależności od potrzeb i indywidualnego pomysłu. System składa się z 4 odmiennych pojemników, które umożliwiają stworzenie niezliczonej ilości kombinacji.

donice Deroma Repeat terraform (2)Źródło: www.terraform.pl

Mogą służyć jako samodzielna ozdoba albo tworzyć z pozostałymi donicami spójną kompozycję. Zaletami tych designerskich donic jest lekkość oraz wysoka jakość materiałów użytych w produkcji. Dzięki nim pojemniki są nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Z łatwością można zmieniać ich ustawienie.

donice Deroma Repeat terraform (2)Źródło: www.terraform.pl

Smukły i elegancki kształt

Donica Bliss jest pojemnikiem o minimalistycznym, harmonijnym kształcie kielicha kwiatowego, dzięki czemu łatwo wkomponuje się w każde wnętrze. Znakiem rozpoznawczym serii Bliss jest opływowa forma z delikatnym połyskiem, obok której nie da się przejść obojętnie.

donice deroma Bliss terraform (1)Źródło: www.terraform.pl

Prócz wartości estetycznej, pojemniki Bliss mają również wartość użytkową. Donice można bez obawy postawić w domu oraz w ogrodzie. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawia, że są odporne na promienie UV oraz zmienne temperatury.

donice deroma Bliss terraform (2)Źródło: www.terraform.pl

Funkcjonalność, jakość i oryginalna forma – to właśnie pozwoliło marce Deroma osiągnąć pozycję lidera w branży nowoczesnych donic i oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych dla domu o ogrodu. Lata tradycji i stałe doskonalenie produkcji daje gwarancję, że jeszcze nie raz usłyszymy o włoskim designie!

donice deroma Bliss terraform (2)

Źródło: www.terraform.pl

donice Deroma Cripton terraform (2)Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz