Zielony akcent w sypialni

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Rośliny doniczkowe są popularnym elementem dekoracyjnym, jednak nieczęsto trafiają do sypialni. Wystarczy jednak dobrać odpowiednie gatunki i ciekawie je wyeksponować, by ten pokój zyskał elegancką, zdrową dekorację.

Duże donice TerraForm Soft Round High
Źródło: www.terraform.pl

Nieprawdą jest, że w sypialni należy unikać obecności roślin. Istnieją gatunki, które nocą produkują tlen i pochłaniają CO2, co sprawia, że ukwiecone donice mogą towarzyszyć nam również w tym pomieszczeniu.

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.terraform.pl

Obecność kwiatów w sypialni pozytywnie wpływa na samopoczucie i ułatwia zdrowy, mocny sen. Stosując donice z kolekcji TerraForm można jednocześnie znacząco ponieść walory estetyczne pomieszczenia – tu szczególnie liczy się harmonijny wystrój i dodatki, które pozwolą wypocząć w przyjaznym otoczeniu.

donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Do sypialni szczególnie zalecany jest skrzydłokwiat. Pochodzi z wilgotnych lasów równikowych, dlatego wymaga częstego podlewania. Podobne wymagania ma zielistka, roślina wskazana dla świeżo wyremontowanych sypialni – wystarczą dwie godziny, by oczyściła aż 1m3 powietrza.

Donica Elho Milano DiamondŹródło: www.terraform.pl

Dla roślin o takich potrzebach stworzono donice kwiatowe z systemem nawadniania marki Elho. Te innowacyjne pojemniki charakteryzuje nie tylko elegancki, nowoczesny wygląd, ale również wewnętrzny moduł, który stale dba o dostarczanie wody do systemu korzeniowego. Za taką opiekę rośliny odwdzięczają się oczyszczając powietrze ze szkodliwych substancji.

Donica Elho Milano DiamondŹródło: www.terraform.pl

Sansewieria ma mniejsze wymagania. Ten sukulent sprawnie przekształca duże ilości CO2 na tlen, oczyszcza powietrze ze szkodliwych substancji. Ze względu na wydłużony kształt liści, doskonale będzie prezentować się w klasycznych donicach Round z kolekcji TerraForm.

donica round terraformŹródło: www.terraform.pl

Paproć pochłania toksyczne substancje lotne, a na dodatek doskonale orzeźwia, nawilża powietrze oraz oczyszcza je z bakterii i grzybów. Aby roślina odpowiednio prezentowała się w sypialni, warto posadzić ją w donicy kwiatowej z kolekcji TerraForm. Na tle efektownego pojemnika, nawet tak niepozorne paprocie będą wyglądać wyjątkowo.

donica Brussels Diamond Round ElhoŹródło: www.terraform.pl

Nowoczesne pojemniki z kolekcji TerraForm mogą zapewnić wymagającym roślinom najlepsze warunki. Podświetlane donice mogą jednocześnie pełnić rolę designerskiej lampy podłogowej.

podświetlane donice terraform Źródło: www.terraform.pl

To również sprawdzone narzędzie do harmonijnego, eleganckiego dekorowania sypialni. Dzięki nim zielone akcenty mogą trafić do sypialni, pozytywnie wpływając na regenerowanie sił, poprawiając jakość snu i sprawiając, że każdego ranka budzimy się wypoczęci.

donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

podświetlane donice terraform (2)Źródło: www.terraform.pl

donice nuno'ni terraform.pl
Źródło: www.terraform.pl

Wniosek jest jeden: warto wprowadzić rośliny do sypialni, gdzie będą pełnić nie tylko rolę naturalnego filtra, ale również pięknej dekoracji.

donica-Bamboo-TerraForm.plŹródło: www.terraform.pl

Dodaj komentarz