Dekoracje w świątecznym klimacie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Nie warto odkładać wybierania świątecznych ozdób na ostatnią chwilę – to właśnie jesień jest optymalnym momentem na to, by bez pośpiechu zaplanować najbardziej atrakcyjną oprawę Bożego Narodzenia. Jak więc sprawić, by tegoroczna Gwiazdka zapadła na długo w pamięci mieszkańców miast? Ażurowe dekoracje to sprawdzony sposób!

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Beztroskie Święta

Włókno szklane, z którego stworzone są ażurowe dekoracje, jest niezwykle lekkie, wykonane z niego elementy nie stanowią żadnego zagrożenia dla przechodniów. Można je z powodzeniem i bez ryzyka umieścić nawet ponad ich głowami, by stworzyć niepowtarzalną ozdobę przestrzeni.

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Stwórz własną aranżację

Bogata gama ozdób pozwala stworzyć unikalną aranżację. To szczególnie ważne w przypadku przestrzeni publicznej, która powinna wyróżniać się, by móc podkreślić charakter danego miasta. Aby osiągnąć sukces, nie trzeba powielać schematów: ażurowe dekoracje mogą być zaaranżowane zarówno wewnątrz budynków, jak i poza nimi, na ziemi lub ponad głowami. Po dodaniu oświetlenia, świąteczna szata miasta staje się naprawdę niepowtarzalna…

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Oszczędzaj czas

W okresie świątecznym nie warto poświęcać nadmiernie wiele czasu skomplikowanym instrukcjom montażu – właśnie dlatego tak ważna staje się łatwość, z jaką ażurowe dekoracje mogą znaleźć się w docelowym miejscu. Struktura ozdób nie zawiera problematycznych mocowań, a umieszczenie ich w wybranej lokalizacji zajmuje zaledwie kilka chwil.

ażurowe dekoracje TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Coroczna tradycja

Sprawdzoną w jednym sezonie aranżację warto powtórzyć za rok. W ten sposób tworzona jest tradycja i dekoracji, której mieszkańcy wyczekują wraz z nastaniem zimy. Tylko wysokiej jakości materiały gwarantują brak uszkodzeń i pomyślne użytkowanie przez wiele kolejnych świąt – dzięki nim ażurowe dekoracje nie wymagają częstej konserwacji i nie są podatne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Z powodzeniem uświetnią wiele kolejnych świąt Bożego Narodzenia.

ażurowe dekoracje TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

ażurowe dekoracje
Źródło: www.terrachristmas.pl

Spójrz z innej perspektywy

Na bożonarodzeniowe dekoracje warto czasem spojrzeć z innego punktu widzenia. Ażurowe dekoracje to przestrzenna bryła składającą się z cienkich, przeplatanych nitek fiberglassu, które formowane są do wybranego kształtu – gwiazdy, stożka lub kuli. Nie stracą więc uroku niezależnie od kąta ustawienia i sposobu ekspozycji.

DSC03920Źródło: www.terrachristmas.pl

Klasyka zawsze wygrywa

Ręcznie wykonane ozdoby świąteczne mają największą wartość – są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Utrzymane w klasycznej formie, jednak nie bez nutki nowoczesności, ażurowe dekoracje stworzą szczególny nastrój i pozwolą łatwo przebrać przestrzeń w świąteczną szatę… To klasyka, która z każdym sezonem na nowo podbija serca mieszkańców miast!

ażurowe dekoracje TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

ażurowe dekoracje
Źródło: www.terrachristmas.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

2 komentarze do “Dekoracje w świątecznym klimacie”

  1. Dekoracje oczywiście wspaniałe, jak wszystko co prezentujecie na blogu. Fajnie, że dostrzegacie to wszystko co się wokół nas dzieje, a trzeba przyznać, że powoli w galeriach handlowych i innych publicznych miejscach zaczną się pojawiać dekoracje, które przypomną nam, że święta zbliżają się wielkimi krokami;)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz