Co zamiast doniczki?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Czasami jest tak, że tradycyjne rozwiązania, mimo że sprawdzone, czasami się nudzą. Podobnie jest z roślinami – bo kto powiedział, że mogą rosnąć tylko w doniczce? Na pewno nie my!

Misa Jill ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Lizzy makes live easy

Czy wiesz, że rośliny można hodować w torbach? Na szczęście nie musisz poświęcać ulubionej „małej czarnej”, bo Lizzy Bag od Elho skutecznie ją zastąpi. Ta modna eko torba nie zajmuje wiele miejsca, dlatego możesz ją bezpiecznie ustawić na domowym parapecie… lub wykorzystać jako wiszącą ozdobę modnego lokalu. Tylko Lizzy zapewni dekoracji stabilną pozycję i nie pozwoli, by woda przedostała się na zewnątrz!

eko torba lizzyŹródło: www.makeithome.pl

Powierzchowność również ma znaczenie – wybierz Lizzy Bag w ulubionym kolorze i odpowiednim rozmiarze, aby podkreślić swój styl i charakter wnętrza.

eko torba lizzyŹródło: www.makeithome.pl

Jill wszechmogąca

Możesz w niej przechować drobne kosmetyki i domowe drobiazgi, jednak my znaleźliśmy dla niej dodatkowe zastosowanie. Jeśli akurat nie potrzebujesz pojemnika na bibeloty, przemień misę Jill w donicę. Niewysoka, ale pojemna Jill od Elho pozwoli Ci stworzyć roślinną kompozycję na większej powierzchni. Tutaj sprawdzą się rośliny o niezbyt rozbudowanym systemie korzeniowym, tworzące zbitą całość – np. sukulenty. Marzysz o skalniaku lub miniaturowym ogrodzie zen? Zrób go!

misa jill elho 2Źródło: www.makeithome.pl

Bezkonkurencyjny Robin

Wygodne rączki i wytrzymały materiał sprawi, że kosz Robin sprawdza się jako pojemnik na pranie, obuwie lub zabawki. Nie zamykaj się na nowe pomysły i wykorzystaj jego walory w kreatywny sposób. Umieść w nim większe kompozycje z kwiatów i ustaw gdzie zechcesz – również na zewnątrz. Jeśli dekoracja Ci się znudzi, po prostu chwyć pojemnik i przestaw go. Czy zwykła doniczka daje Ci aż taką wygodę? Gładka powierzchnia pojemnika sprawi, że możesz łatwo i szybko przywrócić go do porządku, gdy pokryje się kurzem. Przetrzyj tę nietypową donicę zwykłą ściereczką i na nowo ciesz się jej pięknymi kolorami!

kosz robin tub elho  Źródło: www.makeithome.pl

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz