Bohaterowie designu nadchodzą…

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Do naszego grona rzeczy stworzonych z myślą o kreatywnej aranżacji przestrzeni dołączyli nowi bohaterowie. To oni skutecznie walczą z nudną i szarą, miejską monotonią. Poznajcie ich moc i nieograniczone możliwości!

Kolekcja TerraForm wzbogaciła się o wiele nowych donic marki TeraPlast oraz Elho.

W rozbudowanej kolekcji TerraForm znajdziemy najróżniejsze formy oraz żywe kolory, które umożliwią stworzenie niepowtarzalnej aranżacji. Rozbudowana oferta pozwala z łatwością dobrać produkty o barwach stonowanych oraz bardziej soczystych, matowych lub z połyskiem – zawsze stosownych dla charakteru danego projektu. Donice zostały stworzone z myślą o wielbicielach niebanalnych rozwiązań aranżacji przestrzeni, wykraczających poza granice klasycznych kształtów.

kolekcja TerraForm

Produkty włoskiej marki Teraplast, które funkcjonują na rynku od niemal 40 lat, są doceniane przez wielu zagranicznych klientów, obecnie dostępne są także na polskim rynku. Donice Teraplast nawiązują do najnowocześniejszych technik designu. Cechami wyróżniającymi markę są wytrzymałość produktów, ich innowacyjność oraz konkurencyjne ceny. Firma jest w stanie stworzyć różne produkty o dowolnych kolorach i wymiarach. O wysokiej randze marki Teraplast na rynku świadczy także bogate doświadczenie, wieloletnia tradycja oraz wiele korzystnych kontaktów handlowych.

kolekcja TerraForm

Natomiast Elho to jeden z czołowych europejskich producentów polietylenowych donic. Już od ponad 45 lat, te projektowane i produkowane w Holandii produkty cieszą oko konsumentów na całym świecie. Priorytetem firmy jest tworzenie elementów dekoracyjnych, które swoim kolorem i kształtem sprawią radość ich odbiorcom. Jednocześnie w procesie produkcyjnym używa się wyłącznie materiałów pochodzących z recyklingu. Duża cześć energii wykorzystywanej w produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Ewenementem w skali kraju są nastrojowo podświetlane donice w pięciu wariantach kolorystycznych. Dostępne w barwach stonowanych oraz bardziej soczystych. Żadna inna kolekcja nie oferuje tak bogatej i dostosowanej do Klienta oferty podświetlanych donic.

kolorowe, podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

Kolekcja TerraForm to całkowita nowość na rynku – ponadczasowa i obowiązkowa dla każdego zwolennika designu.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi bohaterami na stronie terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz