Design bez cienia wątpliwości

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Wiosna to czas sprzątania po długiej i męczącej zimie. To także najlepszy moment na zmianę naszego najbliższego i nieco dalszego otoczenia. Dlatego dziś prezentujemy coś dla fanów małych zmian, ale w wielkim wydaniu.

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

Z pewnością widzieliście już niejedną donicę, ale czy znacie te podświetlane? Wyglądają dobrze w każdym wnętrzu, a co ważne sprawdzą się również w przestrzeni miejskiej.

Wydawać by się mogło, że donica jako element dekoracyjny ma ograniczone możliwości. Nic bardziej mylnego. Dom, ogród, ulica to dopiero początek ich architektonicznej przygody. Kwiaty i drzewa to jedynie mała cześć tego, czym możemy je wypełnić. Natomiast różnorodność ich kształtów, rozmiarów i kolorów jest najlepszym dowodem na to, że nie stanowią przeszkody dla naszej wyobraźni.

Znaleźć takie donice, które będą odzwierciedleniem naszych myśli, stylu i charakteru, a przy tym doskonale sprawdzą się w przestrzeni miejskiej, hotelach, restauracjach, centrach handlowych, a nawet w naszych domach i ogrodach to nie lada wyzwanie…

Donice pełne blasku

Wśród donic dostępnych na rynku możemy wybierać i przebierać, ale tylko jedna kolekcja zawiera tak zróżnicowaną ofertę podświetlanych donic. Ich wielkość tkwi nie tylko w rozmiarze – zastosowanie, wyjątkowo odporne materiały, precyzja i jakość wykonania to największa wartość i siła kolekcji TerraForm.

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

Ogrom możliwości wyboru donic i ich zastosowań daje niezliczoną wręcz ilość opcji, które trudno by było powielić. Niezliczone kształty, mnogość kolorów, ciekawe formy, faktury, jakich nikt nie spodziewałby się w przypadku takich elementów – pozwolą skutecznie zaskoczyć, czy to naszych gości czy klientów, a nawet mieszkańców.

Wiemy co się świeci…

Donice TerraForm z kolekcji Light zostały stworzone dla pasjonatów niestandardowych rozwiązań. Nie ma tutaj miejsca na szablonowy kształt bryły, wszystkie produkty z tej kolekcji mają indywidualny charakter i styl. Doskonale ozdobią każde wnętrze, będą również znakomicie wyglądać w naszym ogrodzie, na tarasie, balkonie czy w miejscach publicznych. Dostępne są w różnych wielkościach i kilku wariantach kolorystycznych. Dlatego to doskonały gadżet, prezent dla fana dobrego stylu.

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a co najważniejsze: zadowoli swoją potrzebę posiadania designerskiego produktu. Podświetlane donice to także doskonały sposób na wyeksponowanie kwiatów, dzięki nim ogród zyska nastrojowe oświetlenie! Pełnią również funkcję dekoracyjną w naszym wnętrzu. Wpasują się praktycznie do każdego wystroju, zarówno tego klasycznego, jak i nowoczesnego. Donice z kolekcji Light charakteryzują się prostą formą, ale to właśnie podświetlenie czyni te produkty wyjątkowymi i ekskluzywnymi.

podświetlane donice

Źródło: archiwum TerraForm

Dodaj komentarz