144 miasta mają flower power!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

1 sierpnia o godzinie 10:00 ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power. To piąta, rekordowa edycja, podczas której do walki o wygraną stanęły aż 144 piękne miasta!

zaglosuj

144 uczestników

Od początku lipca przyjmowaliśmy fotograficzne zgłoszenia do plebiscytu – etap zakończyliśmy z imponującą wręcz liczbą uczestników – aż 144 miasta chcą zaprezentować ukwiecenie swojej przestrzeni, za co serdecznie dziękujemy! Każde ze zgłoszeń jest dla nas wyjątkowe, ponieważ pokazuje niepowtarzalną przestrzeń, którą zaaranżowano w trosce o komfort życia mieszkańców. Wierzymy, że tak imponująca galeria zgłoszeń będzie motywacją dla kolejnych miejscowości, a wraz z upływem lat polskie miasta staną się jeszcze bardziej przyjazne.

plebiscyt 2016

Jak głosować?

Przez najbliższe kilka tygodni, aż do 29 sierpnia potrwa głosowanie, które odbywa się na stronie plebiscytu www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl. Wystarczy kliknąć widoczny w galerii danego miasta krzyżyk, by udzielić mu swojego poparcia –  przypominamy, można oddać tylko jeden głos dziennie! Aby wybrać konkretne miasto, warto skorzystać z wyszukiwarki widocznej nad galerią bądź mapy dostępnej poniżej i w panelu z prawej strony.

Jeszcze więcej głosów!

Jak sprawić, by miasto zyskało jeszcze więcej głosów? To łatwe – zachęcamy do korzystania z opcji udostępniania galerii w mediach społecznościowych, jak i rozpowszechniania specjalnego banneru promocyjnego, który stworzyliśmy dla każdego z uczestniczących w zabawie miast. To całkowicie darmowe narzędzie, które można udostępniać w social mediach oraz na stronach internetowych.

Rekordowa edycja

Aktualną edycję zaliczamy do rekordowych – aż 144 miasta z całej Polski stanęły do walki o tytuł najpiękniej ukwieconego oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów internatów uhonorujemy wieżą kwiatową oraz gwarantowanym miejscem na jednej z kart kalendarza miejskiego Terra Group, który dystrybuowany jest corocznie do większości jednostek administracyjnych w całym kraju. Miasta z kolejnych miejsc podium otrzymają kolejno: donicę Gianto oraz voucher na zakupy z oferty firmy Terra Group o wartości 1000 zł. Wierzymy, że nagrody te będą doskonałą szansą na stworzenie jeszcze bardziej atrakcyjnego ukwiecenia w kolejnym sezonie, a Polska zacznie rozkwitać!

nagrody 20162

Patronem medialnym plebiscytu Terra Flower Tower jest magazyn Slow Life Food & Garden.

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu

Kliknij tutaj, by przejść do regulaminu edycji 2016

Kliknij tutaj, by zobaczyć galerię zgłoszeń z edycji 2015

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz