Terra Flower Power – walka o wygraną

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Już przeszło 18 tysięcy głosów oddaliście w plebiscycie Terra Flower Power – na prowadzeniu Biała Podlaska, jednak na wygraną chętkę ma również Jelcz-Laskowice, Międzyrzecz… i przeszło 140 innych miast.

terra-flower-power-międzyrzecz-3

Głosujcie na faworytów!

Lider w głosowaniu zmienia się z  minuty na minutę – dziękujemy za tak liczne zainteresowanie plebiscytem i każdy oddany przez Was głos. Każdy z nich to dowód tego, jak ważna jest przyroda w naszym otoczeniu, a także cenna wskazówka dla włodarzy polskich miejscowości: naturalne dekoracje to to, czego pragną mieszkańcy!

Podium na dzień 5 sierpnia, godzina 15:00:

1 miejsce: Biała Podlaska – 1166 głosów

terra flower power biała podlaska 1

2 miejsce: Jelcz-Laskowice – 1162 głosów

turniej3

3 miejsce: Międzyrzecz – 1087 głosów

terra-flower-power-międzyrzecz-2

Poza możliwością zdobycia cennych nagród rzeczowych, zwycięstwo w plebiscycie niesie za sobą inne korzyści: prestiż w skali całego kraju i możliwość zaprezentowania swojej przestrzeni szerszemu ogółowi. Każde ze głoszonych miast ma ciągle szansę na wygraną – głosowanie trwa jeszcze do północy 29 sierpnia. Już następnego dnia ogłoszone zostaną wyniki i poznamy miasto, które internauci uznali za Najpiękniej Ukwiecone. Zachęcamy do promowania idei plebiscytu i rozpowszechniania specjalnych bannerów, które możecie znaleźć w galeriach danych miejscowości.

zaglosuj

Jednak to nie koniec emocji!

Przypominamy, że we wrześniu odbędzie się również glosowanie kapituły, w skład której wejdą miasta będące na plebiscytowym podium w 2015 roku – Puck, Pabianice oraz Giżycko. Reprezentanci trzech zwycięskich miejscowości wspólnie wybiorą miasto, które w ich opinii zasługuje na honorowe wyróżnienie. Równocześnie spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu fotografii wybierzemy 10 najlepszych, dla których przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – doniczki ziołowe Brussels Herbs od Elho.

nagrody 20162

Uwaga!

W trosce o uczciwość głosowania chcemy dodatkowo wyeksponować zasadę, której przestrzegamy dla dobra uczestników konkursu. Pragniemy przypomnieć, iż  każdy oddany głos liczy się pojedynczo z każdego adresu IP (nie dotyczy miejsc, w których wiele komputerów funkcjonuje pod tym samym adresem – np. osiedli mieszkaniowych, jednostek administracyjnych, etc.) i każda próba oszustwa/obejścia tej zasady będzie skutkowała kolejno: ostrzeżeniem i wyzerowaniem głosów uznanych za fałszywe, a ostatecznie dyskwalifikacją uczestnika rozumianą jako wyłączenie danego Miasta z udziału w konkursie. Po oddaniu głosu możliwość ponownego zagłosowania aktywuje się po upływie 24 godzin.

 

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu

Kliknij tutaj, by przejść do regulaminu edycji 2016

Kliknij tutaj, by zobaczyć galerię zgłoszeń z edycji 2015

 

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz