Zasmakuj w designie podczas Wawa Design Festiwal

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Wawa Design Festiwal 2016 to wydarzenie, które skupia miłośników niepowtarzalnych pomysłów. Przez dziewięć dni w warszawskim Soho Factory będzie można oglądać, dotykać i poddawać dyskusji wszystko, co ma związek z projektowaniem i nowoczesnym wzornictwem. Na festiwalu pojawimy się i my – z całą gamą aktywności. Serdecznie zapraszamy!

synergiaŹródło: materiały prasowe Wawa Design Festival

Czwarta edycja Wawa Design Festiwal, która potrwa od 3 do 11 września, odbędzie się pod hasłem „Synergia”. – Szczególnie istotny jest społeczny wymiar realizowanych zadań. Poprzez spójny program tworzy się pole do dyskusji przedstawicielom różnych grup społecznych – mówi Iwona Kowalczyk, kuratorka festiwalu.

Na wydarzeniu nie zabraknie więc niepowtarzalności, ekologii i wygody – czyli rozwiązań serwowanych przez młodą, polską markę nuno’ni. Dekoracje z przyjaznego środowisku polietylenu zdobią już niejedno wnętrze, rozświetlają ogrody i urozmaicają ulice miast. Marka pojawi się w Warszawie w dwóch odsłonach.

Pierwsza to strefa relaksu i sztuki, skryta pod nazwą „Taste some art with nuno’ni”, w której będzie można nakarmić wszystkie zmysły. Sięgniemy po rzeźby, obrazy, grafiki, a całość okrasimy nutką komfortu i stylu. Aby móc posmakować niepowtarzalnego wzornictwa, trzeba zarejestrować się na stronie www.nunoni.com/taste, a następnie odebrać bezpłatne opaski.

nunoni_taste_1200x450pxDruga odsłona marki to konkurs „nuno’ni: INvisible” na zaprojektowanie linii mebli miejskich. Udział mogą wziąć zarówno młodzi twórcy, studenci, absolwenci uczelni artystycznych, jak i grupy projektowe czy studia architektoniczne. Na prace czekamy do 31 października 2016 r. Nadesłane prace oceni profesjonalne jury. Nagrodą w konkursie będzie produkcja zaprojektowanej linii mebli pod nazwą „nuno’ni city” i sygnowanie całości nazwiskiem autora / nazwą grupy projektowej, zaproszenie do stałej współpracy oraz 1 tys. zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.nunoni.com/konkurs.

nunoni_invisible_1200x450px

Jednak swoje „pięć minut” będzie mieć nie tylko marka nuno’ni. Na czas trwania festiwalu w Soho Factory stanie wystawa TerraForm prezentująca najpopularniejsze materiały, z których tworzone są designerskie donice. Goście będą mogli zajrzeć do „Vademecum materiałów”, zapoznać się z zaletami i cechami m.in. stali corten czy polietylenu.

terraform_1200x450px

Za to 10 września o godz. 13 przed halą nr 15 rozpoczną się warsztaty pod hasłem „Graj w zielone!” z konstruowania i obsadzania zielonej ściany, które poprowadzą architekci krajobrazu. Aby wziąć udział w warsztatach, trzeba zarejestrować się na stronie www.terrawall.pl/warsztaty. Liczba miejsc ograniczona.

baner facebook warsztaty2Serdecznie zapraszamy na wszystkie wydarzenia! Znajdziecie nas w Soho Factory w hali nr 15.

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz