Międzyrzecz Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Znamy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce! Po niezwykle zaciętej walce zaszczytny tytuł i nagrody rzeczowe zdobył Międzyrzecz (10882 głosów)! Na kolejnych miejscach podium znalazły się Jelcz-Laskowice oraz Kęty. Serdecznie gratulujemy wszystkim Miastom i dziękujemy za udział w zabawie!

KONIEC PLEBISCYTU podium
 Do miast z pierwszej trójki już niedługo trafią atrakcyjne nagrody: wieża kwiatowa H2000 za pierwsze miejsce, donica Gianto 120 za drugie miejsce i bon na zakupy produktów Terra Group o wartości 1 tys. zł za trzecie miejsce.
Miejsce 1: Międzyrzecz 10882 głosy
terra-flower-power-międzyrzecz-3
Miejsce 2: Jelcz-Laskowice 7482 głosy
turniej3

Miejsce 3: Kęty – 6191 głosów

terra-flower-power-kęty-1

W ciągu całego plebiscytu oddaliście niemal 84 tys. głosów, za które serdecznie dziękujemy. Wasze ogromne zainteresowanie to dla nas dowód na to, jak ważna jest zieleń w naszej najbliższej przestrzeni, a także zamiłowanie do własnej „Małej Ojczyzny”.

Kliknij tutaj, by przejść do pełnego rankingu plebiscytu Terra Flower Power 2016.

To jednak jeszcze nie koniec emocji! Puck, Pabianice oraz Giżycko – oto trzy miasta, które zwyciężyły w plebiscycie w poprzednim roku. To właśnie ich reprezentanci wejdą w skład kapituły i wspólnie wybiorą miasto, które w ich opinii zasługuje na honorowe wyróżnienie. Niezależnie spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu fotografii wybierzemy 10 najbardziej ciekawych, których autorów wyróżnimy dodatkowymi nagrodami – doniczkami ziołowymi Brussels Herbs od Elho.

nagrody 20162
Na kolejne plebiscytowe emocje zapraszamy już za rok – wspólnie wybierzmy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce 2017!

Kliknij, by przejść do strony tegorocznego plebiscytu Terra Flower Power

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

2 komentarze do “Międzyrzecz Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce!”

Dodaj komentarz