Trzy sposoby na świąteczne ozdoby miejskie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Coraz większymi krokami zbliżają się do nas święta Bożego Narodzenia. To okres niezwykle magiczny i wyjątkowy. Czasu na organizację i przystrojenie przestrzeni miejskiej pozostało już niewiele. Dlatego dziś podpowiadamy, jak łatwo wprowadzić świąteczny nastrój do miasta, a także podarować mieszkańcom wyjątkowy prezent…

Jak wiadomo, charakterystycznym symbolem Bożego Narodzenia, goszczącym w naszych domach jest choinka. Czy wyobrażamy sobie święta bez niej? Z pewnością nie… Dlaczego więc nie wprowadzić takiego elementu w przestrzeń miejską? Jak łatwo to zrobić?

Terra Christmas - świąteczne ozdobyŹródło: archiwum Terra

Po pierwsze, choinka dla miasta

Pomocne w tym przypadku mogą okazać się duże choinki Terra Christmas, które z łatwością stworzą świąteczny, przytulny klimat w każdym mieście. Charakteryzują się wysoką jakością, są estetycznie wykonane, a co więcej: Klienci mogą wybrać spośród choinek o różnej wielkości oraz o różnych wariantach kolorystycznych. Indywidualny charakter miasta dodatkowo wydobędą odpowiednio dobrane dekoracje świetlne. Duże choinki to znakomity świąteczny element, którego nie może zabraknąć w przestrzeni miejskiej. To także wspaniały podarunek dla mieszkańców, który przyniesie im radosne święta.

Terra Christmas - świąteczne ozdobyŹródło: archiwum Terra

Po drugie, świąteczna nakładka na wieże kwiatowe

Latem wieże kwiatowe zdobią wiele polskich miast, jednak z końcem ciepłych dni kwiaty zaczynają więdnąć, a ich urok zaczyna gasnąć. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby również zimą efektownie zdobiły place miejskie. Jeśli chcemy przybliżyć mieszkańcom świąteczny nastrój i ozdobić wieże kwiatowe, warto skorzystać ze świątecznych nakładek Terra Christmas. Stworzą one otoczenie efektowne, piękne i nowoczesne. Dodatkowo wyeliminują jeden bardzo ważny problem, a mianowicie problem zagospodarowania wież zimą. Dzięki nakładkom, kaskadowe konstrukcje kwietnikowe nie muszą zalegać w magazynach, możemy się nimi pochwalić właśnie w wersji świątecznej. Doskonałym urozmaiceniem dekoracji Terra Christmas jest nastrojowe oświetlenie punktowe w kolorze białym, które dodatkowo wyeksponuje choinki na tle grudniowej scenerii.

Terra Christmas - świąteczne ozdobyŹródło: archiwum Terra

Po trzecie, świąteczny prezent dla biura

Możemy również zdecydować się na niespotykane dotąd rozwiązanie… A mianowicie nabyć podświetlane, designerskie choinki, które możemy usytuować w naszych wnętrzach jak i na zewnątrz obiektów. Łato wprowadzą świąteczny klimat do naszego biura i przestrzeni miejskiej. Możemy na nich umieścić logo naszego miasta lub świąteczne życzenia dla mieszkańców. To wyjątkowy element stworzony z myślą o niecodziennej, świątecznej dekoracji.

Terra Christmas - świąteczne ozdobyŹródło: archiwum Terra

Terra Christmas - świąteczne ozdobyŹródło: archiwum Terra


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz