Świąteczna opowieść o Kevinie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Spokojne święta Bożego Narodzenia – jakie są? Łatwiej powiedzieć, czego wymagają: dobrego przygotowania, odpowiedniego klimatu i poczucia bezpieczeństwa. Z gubiącą igliwie, uciążliwą w pielęgnacji choinką może nie być wcale łatwo. Ale-ale… Od czego jest Kevin!

IMG 7182

Źródło: www.makeithome.pl

Boże Narodzenie: w nowoczesnym wydaniu czy z tradycyjną nutą? Z reguły decydujemy się na jeden z tych „modeli” spędzania i organizacji świąt. A gdyby tak wybrać jeden, który łączy obie możliwości? Na to pytanie jest jedna odpowiedź: lampa Kevin!

lampa w kształcie choinki kevin makeithome.pl

Źródło: www.makeithome.pl

Kevin od nuno’ni to stylowa, świecąca lampa w kształcie choinki. Abstrahując od popularnego filmu z rezolutnym chłopcem w roli głównej, można ją bez obawy zostawić samą w domu. Nad tradycyjnym drzewkiem góruje pod względami bezpieczeństwa. Jest nie tylko lekka, wytrzymała. Zamontowana w niej instalacja elektryczna gwarantuje bezpieczne oświetlenie wnętrza.

lampa w kształcie choinki kevin makeithome.pl

Źródło: www.makeithome.pl

A co jeśli myślisz o Kevinie jako ciekawym i niebanalnym prezencie? Lampa może zostać ubrana w specjalną, spersonalizowaną okleinę. Elegancki, dekoracyjny karton otrzymasz gratis.

5804Źródło: www.makeithome.pl

Ta designerska lampa podłogowa skutecznie przykuwa uwagę gości. Powiedz „nie” konwencjonalnym ozdobom! Zaszalej z kolorami i zamiast klasycznej zieleni wybierz czerwień, żółć albo fiolet. W zależności od humoru domowników albo pogody za oknem Kevin może przechodzić metamorfozę, kiedy tylko zechcesz.

kevin_1-mediumŹródło: www.makeithome.pl

Kevin nie wymusza praktycznie żadnej uwagi. Sypiące się igły? Ciągłe podlewanie? Możesz o tym zapomnieć. Modna lampa-choinka z powodzeniem zastąpi naturalne drzewko i wyeliminuje związane z nim niewygody. Jeśli więc każde Boże Narodzenie kojarzy Ci się wyłącznie z kolejnym wydatkiem i uciążliwym transportem drzewka, możesz spokojnie zdecydować się na Kevina. Gorączkowe poszukiwania choinki – to tylko opowieść wigilijna…

podświetlana choinka kevin (7)Źródło: www.makeithome.pl

Choinki nigdy nie były nudnym dekoracjami – wydobywały ducha świąt, wprowadzały niesamowity klimat, tak doceniany w dzieciństwie. Może warto go urozmaicić? Kevin będzie z Tobą o każdej porze roku i w dowolnych okolicznościach.

podświetlana choinka kevin (1)Źródło: www.makeithome.pl

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

1 komentarz do “Świąteczna opowieść o Kevinie”

Dodaj komentarz