Świąteczna aranżacja miasta

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Lekkie, zwiewne i niepowtarzalne – przypominają płatki śniegu, jednak są od nich znacznie bardziej wytrzymałe. Zdobią polskie miasta właśnie teraz, w okresie Bożego Narodzenia.

ażurowe dekoracje terrachristmas (1)Źródło: Gmina Miejska Przemyśl

Ażurowe dekoracje wprowadzają szczególny nastrój i pozwalają poczuć prawdziwą magię świąt w przestrzeni publicznej.

Ażurowe kule w Przemyślu

W Przemyślu świąteczna atmosfera zapanowała na dobre. Szczególnie dobrze można ją poczuć tuż przy tutejszym Urzędzie Miejskim – najbliższą okolicę wejścia do budynku upiększają zwiewne ażurowe dekoracje w kształcie kul. Dla dodatkowego efektu, a zarazem kontynuowania poprzedniej aranżacji, zostały one umieszczone w pojemnikach na kwiaty, które znajdują się w tym miejscu w sezonie letnim. Duże donice przybrano choinkowymi gałązkami, a całość przybrano świetlnymi łańcuchami, które rozjaśniają wejście do Urzędu po zmroku.

ażurowe dekoracje terrachristmas (1)Źródło: Gmina Miejska Przemyśl

Gwiazdy w Międzyzdrojach

Międzyzdroje słyną z gwiazd, jednak nie tylko tych na nadmorskim bulwarze. Właśnie teraz miasto zdobią ażurowe dekoracje świąteczne w kształcie przestrzennych, koronkowych gwiazd. Ozdoby opleciono łańcuchami świetlnymi i zamontowano na miejskich latarniach w najbardziej reprezentatywnej części miasta, tuż przy wejściu na popularne molo i plażę. To szczególny ukłon w stronę turystów licznie odwiedzających Międzyzdroje również w okresie zimowym, którzy ze świątecznej podróży wrócą z najpiękniejszymi wspomnieniami i chęcią rychłego powrotu.

Dekoracje ażurowe TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Niepowtarzalne święta

Bez względu na miejsce, święta Bożego Narodzenia muszą być po prostu niepowtarzalne. Ażurowe dekoracje są wykonywane ręcznie, dlatego każda z figur wyróżnia się unikalną formą, której nie można powtórzyć. Dzięki nim świąteczna aranżacja miasta staje się nie tylko nastrojowa, ale również wyjątkowa.

ażurowe dekoracje terrachristmas (1)Źródło: Gmina Miejska Przemyśl

W każdych warunkach

Niepowtarzalność ażurowych dekoracji to jednak nie jedyna ich zaleta. Włókno szklane, z którego są wykonywane rzeczywiście daje możliwość dowolnego kreowania ostatecznej formy, ale jest ono również lekkie i wysoce wytrzymałe – nie zaszkodzą mu zimowe śnieżyce, opady deszczu ani przymrozki. Ozdoby z kolekcji TerraChristmas mogą bez przeszkód, tak jak w Międzyzdrojach, zdobić przestrzeń w pobliżu morza, stale narażoną na silne powiewy wiatru i wysokie zasolenie.

ażurowe dekoracjeŹródło: www.terrachristmas.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz