Stylowe Boże Narodzenie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Gwiazdka zbliża się wielkimi krokami, już niedługo w domach staną drzewka przybrane najpiękniejszymi ozdobami. Nie można jednak zapominać, że sposób, w jaki są one eksponowane również wpływa na ich wygląd!

donica brussels diamond roundŹródło: www.terraform.pl

Oto modne donice, które sprawią, że choinka wypięknieje:

Dlaczego choinka doniczkowa jest tak dobrym rozwiązaniem? Przede wszystkim ze względu na swoją trwałość. Drzewko nasadzone w pojemniku może uświetnić Boże Narodzenie, a następnie zostać przeniesione do ogrodu lub na taras – bez najmniejszej szkody dla środowiska.

donica brussel diamond roundŹródło: www.terraform.pl

gianto designerska donica nunoni

Źródło: www.terraform.pl

Aby jednak móc cieszyć się żywą choinką we wnętrzu, niezbędne są odpowiednie donice kwiatowe. Pojemniki Brussels Diamond Round są niewysokie, jednak na tyle pojemne, by móc stabilnie podtrzymać drzewko. To równocześnie modny dodatek, który urozmaici świąteczną dekorację – lakierowana powierzchnia będzie pięknym tłem dla światła kolorowych lampek.

donica brussel diamond roundŹródło: www.terraform.pl

Świąteczna choinka, nawet nasadzona w pojemniku, stale wymaga odpowiedniej ilości wody. Bez niej straci igliwie, przyczyniając się do powstania nie lada bałaganu. Donice Elho oraz Nuno’ni dostępne są ze wskaźnikiem poziomu wody – to funkcjonalne rozwiązanie pozwala łatwo kontrolować kondycję drzewka.

donica ricola terraformŹródło: www.terraform.pl

Wskaźnik poziomu wody może być elementem systemu uprawnego. Jest on szczególnie przydatny, gdy nastanie moment pożegnania ze świątecznym drzewkiem: cała praca związana z jego przesadzeniem ograniczy się do usunięcia specjalnej wkładki wraz z całą choinką wewnątrz – bez najmniejszego bałaganu.

donica brussel diamond high TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Boże Narodzenie nieodłącznie kojarzy się ze światłem. Jaśniejące łańcuchy tradycyjnie już przepasają choinkę, ale ciekawym rozwiązaniem jest również opcja podświetlenia pojemnika. Świecące donice są równie wytrzymałe i stabilne jak swoje klasyczne odpowiedniki, a pozwalają wzbogacić świąteczną aranżację wnętrza o atrakcyjny element w dowolnym kolorze podświetlenia. Solidna instalacja elektryczna pojemnika gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i naprawdę spokojne święta.

ricola designerska donica nunoniŹródło: www.terraform.pl

…a dla miłośników awangardowych rozwiązań: donica Round, wypełniona nie choinką, ale bombkami, tworzącymi ciekawą alternatywę dla tradycyjnego drzewka.

donica round TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Nowoczesne donice sprawią, że pielęgnacja świątecznego drzewka stanie się banalnie łatwa, a wnętrze zyska piękny element dekoracyjny – warto postawić na jakość wygodę i styl, nie tylko od święta!

donice elho TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Lizzy bag ElhoŹródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz