Pomysł na ukwiecenie: dekoracja lamp i słupów

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Roślinne dekoracje eksponowane w miastach muszą być szczególnie solidne, by nie strącił ich podmuch wiatru ani uderzenie. Francuskie skrzynki kwiatowe posiadają zaawansowany system mocowań, który zapewnia niczym niezagrożone użytkowanie bez względu na okoliczności.

Kwietniki na lampy JiflorŹródło: www.atech-pl.eu

Jakie jeszcze elementy mis, kwietników i skrzynek Atech mogą zasądzić o bezpieczeństwie mieszkańców?

Kwietnik na lampy Jiflor Atech
Źródło: www.atech-pl.eu

Wkładka drugiego dna, w którą wyposażone są kwietniki Jiflor, zapewnia efektywny wzrost roślin i łatwość czyszczenia. Zamontowane kratki filtrują i oddzielają wodę od substratu, dzięki czemu po sezonie łatwo usunąć nieczystości z dna. Warto pamiętać o wkładkach podczas demontażu kwietników, by kolejnej wiosny móc cieszyć się kwiatowymi dekoracjami miasta.

Kwietnik na lampy Jiflor AtechŹródło: www.atech-pl.eu

Mobilna, wykonana z grubego polietylenu wkładka Culture Tub jest wyposażona w system otworów przelewowych, które zapobiegają gniciu roślin przy nadmiarze wody. Jej najważniejsza zaleta? Zmiana ukwiecenia bez konieczności demontażu całości konstrukcji. Prosta i bezpieczna wkładka ułatwia pracę przy nowych nasadzeniach, gdy kwiaty stracą już swój urok.

Kwietnik na lampy Jiflor AtechŹródło: www.atech-pl.eu

Podczas transportu kwietników do miejsca ich magazynowania drobne elementy gubią się najszybciej. O czym jeszcze warto pamiętać? O korkach spustowych – detalach, które zapewniają wysoką wygodę użytkowania. Dzięki nim wykwalifikowani pracownicy, którzy ściągają kwietniki np. z latarń, nie muszą się martwić o ciężar pojemników dodatkowo dociążonych zgromadzoną w drugim dnie wodą.

kwietniki na lampy JiflorŹródło: www.atech-pl.eu

Wyjątkowe kwietniki na lampy Jiflor zdobią setki lamp w całej Europie. To nie tylko estetyczne, ale i solidne rozwiązanie na problem braku natury.

skrzynki kwiatowe atech holandia V580 (2)Źródło: www.atech-pl.eu

Kwietniki na lampy JiflorŹródło: www.atech-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

1 komentarz do “Pomysł na ukwiecenie: dekoracja lamp i słupów”

Dodaj komentarz