Naprawdę duże bombki

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Nieciekawe dekoracje świąteczne odsyłamy do lamusa! Już teraz warto zapoczątkować nową erę oryginalnego dekorowania przestrzeni publicznej w okresie Bożego Narodzenia – wielkie, mieniące się bombki z kolekcji TerraChristmas najlepiej sprawdzają się w tej roli.

terrachristmas dekoracje świateczne (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

Zgodnie z tradycją

Klasyczny, okrągły kształt bombki to ukłon w stronę tradycyjnych świątecznych dekoracji. Dekorując przestrzenie publiczne, warto jednak wziąć pod uwagę skalę takiej kompozycji. Wielkie rozmiary elementów z kolekcji TerraChristmas sprawią, że aranżacja zawsze zostanie zauważona. Duże bombki to intrygujący element, który przywiedzie wspomnienia każdego mieszkańca i skutecznie wprowadzi go w świąteczny nastrój.

terrachristmas duże bombkiŹródło: www.terrachristmas.pl

Naprawdę wielkie

Naprawdę duże bombki uatrakcyjnią przestrzeń i pozostają na pierwszym planie. Zarówno przed budynkami użyteczności publicznej, jak i w pasażu galerii handlowej, zawsze będą atrakcyjnym elementem.

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Możliwości w gabarycie XXL

Zakres możliwości dużych bombek z kolekcji TerraChristmas jest tak duży, jak one same. Czarują jako samodzielny element, a w połączeniu z oświetleniem stworzą jeszcze bardziej zachwycającą kompozycję. Dekorację można dowolnie kreować: aż siedem rozmiarów i trzy kolory wykończenia otwierają szereg niepowtarzalnych możliwości. Gdy ich powierzchnia zostanie pokryta połyskliwym brokatem, cała przestrzeń wprost zabłyśnie…

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Skonstruuj swoją dekorację

Duże bombki sprawdzają się klasycznych aranżacjach: wiszące ponad sklepieniem galerii handlowej lub w hotelowym holu przypomną najpiękniejsze świąteczne obyczaje. Modułowe formacje na chodnikach lub przed budynkami to równie dobry pomysł. Ostateczny wygląd dekoracji jest niczym nieograniczony i może być łatwo modyfikowany.

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Zima wcale nie taka zła

Ujemne temperatury, opady śniegu i wiatr sprawiają, że zewnętrzne dekoracje muszą być szczególnie wytrzymałe. Duże bombki TerraChristmas są odporne na chłód i uszkodzenia mechaniczne. To gwarancja jakości i pewność, że dekoracje nie stracą uroku przez wiele kolejnych świątecznych sezonów. Tak solidne wykonanie nie oznacza jednak dużej masy – bombki są bardzo lekkie, mogą więc być łatwo przenoszone i bezproblemowo magazynowane.

TerraChristmas Źródło: www.terrachristmas.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz