Kaskady nad lazurową wodą

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Angra do Heroísmo jest zabytkowym, portugalskim miastem, a zarazem turystyczną i administracyjną stolicą wyspy Terceira, malowniczo położonej w archipelagu azorskim.

ukwiecenie miasta terra group (11) w600Autor: Paulo Mendonca

Odpowiednie ukwiecenie turystycznej miejscowości to sposób urozmaicenie wypoczynku, a jednocześnie doskonały efekt wizualny i piękniejsze wspomnienia z wakacji.

Czas na innowację

W mieście Angra do Heroísmo nie brakuje zabytków – liczne zabudowania, pochodzące jeszcze z XVIII wieku, tworzą urokliwy, historyczny klimat. Pomimo obecności klasycznej architektury, w okolicy znalazło się miejsce dla innowacyjnych rozwiązań – wieże kwiatowe W600/1, będące najnowszą propozycją dla dekoracji latarni i słupów, harmonijnie komponują się z otoczeniem. Różnokolorowa surfinia, jaką nasadzono w kwietnikach, ma optymalne warunki do rozwoju, dzięki czemu w krótkim czasie został osiągnięty oczekiwany efekt. Kwitnące kule roślin szybko urozmaiciły przestrzeń miasta.

ukwiecenie miasta terra group (10) w600Autor: Paulo Mendonca

Dla mieszkańców…

Angra do Heroísmo zamieszkuje ok. 36 tys. osób, jednak atrakcyjna zabudowa i przyjazny klimat sprawiają, że w mieście nieustannie trwa sezon turystyczny. Liczba przechodniów jest więc naprawdę niemała. Konieczność zapewnienia swobodnej komunikacji sprawiła, że niemal każdy metr powierzchni został pokryty brukiem lub chodnikiem, wobec czego zabrakło miejsca dla naturalnych dekoracji. Z myślą o zapewnieniu mieszkańcom komfortowych warunków życia, roślinne ozdoby zamontowano ponad głowami przechodniów. Kwietnik W600/1 to misa o pojemności do 30 litrów gleby, w której rozkwitnąć może nawet 20 sadzonek. Możliwość solidnego zamontowania jej na latarni sprawia, że miasta w całej Europie mogą zyskać atrakcyjną i bezpieczną dla pieszych dekorację.

ukwiecenie miasta terra group (8) w600Autor: Paulo Mendonca

…i gości

Historyczna warownia, która niegdyś broniła miasto przed atakami piratów, dziś stanowi skuteczny magnes na turystów. Angra do Heroísmo odwiedzają goście z całego świata, którzy mimo różnic kulturowych tak samo pragną wypoczynku w otoczeniu natury i zieleni. Aby podnieść atrakcyjność okolicy, a tym samym zachęcić gości do ponownych odwiedzin, warto zadbać o ukwiecenie miasta. Wypoczynek nad lazurową wodą oceanu intryguje miliony ludzi z całego świata, jednak możliwość takiego wyjazdu oferuje tysiące wysp, wyróżnienie się na ich tle to klucz do sukcesu!

ukwiecenie miasta terra group (13) w600Autor: Paulo Mendonca

ukwiecenie miasta terra group (12) w600Autor: Paulo Mendonca

ukwiecenie miasta terra group (9) w600Autor: Paulo Mendonca

 

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz