Bonjour!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Jako naród słyniemy z gościnności i tego, że już od progu witamy gościa szczególnie serdecznie. Nie inaczej jest w przypadku osób odwiedzających polskie miasta – oni również zasługują na ciepłe przyjęcie. Odpowiednio zaaranżowany witacz miejski najlepiej sprawdzi się w tej roli.

witacze miejskie atech.pl-euŹródło: www.atech-pl.eu

Dobry wizerunek

Dobry wizerunek wymaga kompleksowej troski o każdy aspekt. Od dbania o estetykę ulic aż do zapewnienia gościom i mieszkańcom komfortowych warunków. Eleganckie ławki, kosze na odpady, kwietniki to jednak nie wszystko, ponieważ pracę nad wizerunkiem warto zacząć już na samym początku: witacz miejski zdobiący wjazd do miasta nie tylko wskaże kierunek i przekaże najważniejsze wiadomości, ale sprawi, że każdy przybysz poczuje się naprawdę wyczekiwanym gościem. Francuzi słyną z doskonałego gustu i nieposzlakowanego wizerunku, co sprawia, że stworzone przez nich rozwiązania dla miast również cechuje najwyższa jakość, funkcjonalność i estetyka.

witacze miejskie atech.pl-euŹródło: www.atech-pl.eu

Maximum możliwości

Francuskie witacze miejskie marki Atech pozwalają powitać gościa w unikatowy sposób. Konstrukcja dekoracji została opracowana tak, by harmonijnie komponowała się ona z innymi elementami: czysto informacyjnymi, czyli znakami, a także ozdobnymi, takimi jak donice, wiszące misy Sifu lub skrzynki kwiatowe. Ostateczny wygląd witacza może być więc dyktowany charakterem okolicy, której podwoje zdobi. Dopiero kompozycja składająca się z kwiatów może sprawić, że cała dekoracja wyróżni się kolorystyką i stylem na tle pozostałych elementów małej architektury.

witacze miejskie atech.pl-euŹródło: www.atech-pl.eu

Niepowtarzalny wygląd

Każda miejscowość ma swój indywidualny charakter i sposób komunikacji z turystami i mieszkańcami. Właśnie dlatego warto wybrać francuskie witacze miejskie, których zróżnicowane kształty pozwolą odpowiednio zagospodarować wybraną przestrzeń. Dekoracje mogą być mniej rozbudowane, o konstrukcji składającej się z jednego ramienia bądź oparte na geometrycznej formie wzbogaconej elementem w kształcie łuku.

witacze miejskie atech.pl-euŹródło: www.atech-pl.eu

Czy Twoje Miasto jest gotowe na powitanie mieszkańców i gości?

witacze_12Źródło: www.atech-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

2 komentarze do “Bonjour!”

Dodaj komentarz