Światło w jesiennym wnętrzu

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Coraz chłodniej, coraz bardziej ponuro – aura sprzyja jesiennej chandrze, jednak nie można się jej poddawać bez walki! Warto podjąć wyzwanie i walczyć z szarością. Nie od dziś wiadomo, że światło jest najlepszym antydepresantem, a w połączeniu z miłą dla oka formą, jest ono w stanie skutecznie rozproszyć jesienną apatię.

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Lek na chandrę

Odpowiednia ilość naturalnego światła może zdziałać więcej, niż większość farmaceutyków. U schyłku roku jest go jednak coraz mniej, dlatego warto uzupełnić niedobory stosując nowoczesne lampy. Elementy z kolekcji nuno’ni mogą emitować światło w dowolnej barwie i natężeniu. Zimne światło pobudza do działania i dodaje energii, a ciepłe tworzy we wnętrzu poczucie spokoju, przytulności i swojskości.

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Lampy nuno’ni, np. Moon to możliwość dowolnego odcienia spośród niezwykle bogatej gamy. Nowoczesne donice również mogą być źródłem kojącego światła – Ricola staje się więc nie tylko estetycznym pojemnikiem na rośliny, ale również niebanalną lampą, zarówno do zastosowań we wnętrzach jak i poza nimi.

podświetlana donica ricola nunoniŹródło: www.nunoni.pl

Bodziec do działania

Światło, które idzie w parze z atrakcyjną formą skutecznie inspiruje, pobudza do działania i rozprasza jesienną szarość. Tu nie ma miejsca na nudę i ociężałość! Oryginalny kształt lamp z kolekcji nuno’ni zostaje więc podkreślony poprzez kolor i temperaturę podświetlenia. Szalony Twister nawiązujący do tornada, idealnie gładki Moon czy Kevin przywodzący na myśl najpiękniejsze świąteczne tradycje, nie dadzą najmniejszych szans jesiennej chandrze.

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Nie tylko na długie jesienne wieczory

Ciepły koc, ciekawa książka, kubek gorącej czekolady… Czy jest lepszy przepis na długi jesienny wieczór? Nie przerywaj błogiego lenistwa i steruj światłem lamp nuno’ni bez ruszania się z miejsca. Rozkoszuj się chwilą i za pomocą pilota zdalnego sterowania dowolniej zmieniaj kolor i natężenie światła w pomieszczeniu. Ciepłe podświetlenie, delikatnie pulsującej lampy Moon dopełni nastroju relaksu i spokoju.

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Gdy Twoja lampa z kolekcji nuno’ni jest zasilana za pomocą akumulatora, możesz dowolnie zdecydować o jej ustawieniu – może znaleźć się na biurku, przy którym czytasz lub w każdy, nawet najbardziej nietypowym miejscu, a przewody i dostęp do zasilania nie będą żadną przeszkodą. Decydując się na dekorację zasilaną w tradycyjny sposób, możesz beztrosko cieszyć się pięknem chwili bez zamartwiania się o to, że lampa będzie wymagała ładowania.

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Sam zdecyduj, jaki kolor będzie miała Twoja jesień!

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

1 komentarz do “Światło w jesiennym wnętrzu”

Dodaj komentarz