Żyj kolorowo!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Epokę monotonnych donic w kształcie sześcianów i zachowawczych barwach można zaliczyć do przeszłości. Rośliny jednak nadal pełnią ważną rolę w naszym życiu – metamorfozy wymaga jedynie sposób ich eksponowania.

donica Gear TerraForm.pl_Źródło: www.terraform.pl

Poza formą, przemiana dotyczy również zastosowań nowoczesnych donic. Nie służą one już tylko do przechowywania roślin. Funkcja ławki, stolika, siedziska, pojemnika, a nawet lampy nie powinna już nikogo dziwić, ale inspirować do działania i szukania nowych możliwości.

donica Gear 3 TerraForm.plŹródło: www.terraform.pl

Donica Wave ma kształt subtelnie zakrzywionej fali, jednak nie tylko forma czyni ją niezwykłą: wystarczy kilka chwil i zmienia się w solidną ławkę, kilka kolejnych ruchów i ponownie staje się donicą – czyż nie łatwe? Samodzielnie lub w zestawieniu z bliźniaczym elementem, zawsze tworzy niezwykłą dekorację, w mieście, domu, ogrodzie.

donica-Wave-TerraForm.pl_.jpgŹródło: www.terraform.pl

Możliwość tworzenia własnych kompozycji i poszukiwania nowych zastosowań daje również donica Gear, oparta na formie koła zębatego. Warto postawić na odważne zestawienia: elementy w kontrastowych barwach mogą być najlepszą ozdobą przestrzeni.

donica Gear TerraForm.pl_Źródło: www.terraform.pl

Współczesne pojemniki na rośliny nie muszą mieć regularnych kształtów – donica Secret nawiązuje do barwnej, przestrzennej rzeźby i taką też funkcję może pełnić. Jej zastosowanie zależy jedynie od wyobraźni…

donica Secret TerraForm.pl_Źródło: www.terraform.pl

A gdyby donica miała kształt rośliny, która w niej wzrasta? To możliwe – Bamboo jest niezwykłym pojemnikiem, który przywodzi na myśl pędy bambusa, to niebanalna propozycja dla aranżacji w orientalnym stylu. Przykuwa wzrok nie tylko za sprawą niezwykłej formy, ale również intensywnych kolorów wykończenia i lakieru.

donica-Bamboo-TerraForm.plŹródło: www.terraform.pl

Nie bójmy się kontrastów i przełamujmy konwenanse, w dekorowaniu wnętrz oraz przestrzeni nie ma miejsca na nudę. Nowoczesne donice z kolekcji TerraForm to wyzwanie dla wyobraźni!

donica Gear 3 TerraForm.plŹródło: www.terraform.pl

donica Gear 3 TerraForm.plŹródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz