Znaleźć czas dla roślin?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Wnętrze bez kwiatów wydaje się niepełne: lubimy się nimi otaczać, jednak nie zawsze znajdujemy chwilę na opiekę nad nimi. Czasy, gdy posiadanie pięknych roślin łączyło się z problematyczną i uciążliwą pielęgnacją na szczęście już minęły. Aby sprostać wymaganiom nowoczesnego użytkownika, wybrane donice Nuno’ni wyposażono w specjalny system uprawny, który daje szereg udogodnień. Oto one:

donica etima nunoni terraform.pl
Źródło: www.terraform.pl

System uprawny

W zabieganej codzienności nie zawsze mamy czas na pielęgnację roślin. Od systematycznego podlewania zależy jednak ich kondycja, a zaniedbane kwiaty zamiast zdobić, stają się mankamentem. Aby jednak móc cieszyć się urokiem roślin bez konieczności poświęcania im nadmiernie wiele uwagi, warto postawić na nowoczesne donice Nuno’ni wyposażone w system uprawny.

donica assumi terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Moduł ten wraz z systemem nawadniania zapewnia roślinom odpowiednią ilość wody, minimalizując jednocześnie częstotliwość ich podlewania – bez potrzeby stałego nadzoru nad nim. Nawet jeśli zapomnisz o systematycznej pielęgnacji, możesz być spokojny o stan kwiatów.

donice nuno'ni terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Postaw na różnorodność

Dekoracja wnętrza powinna być dynamiczna. Niezmienne przez długi czas ukwiecenie może szybko zmienić atut, jakim są rośliny we wnętrzach i ogrodach, w czynnik sprzyjający monotonii. Właśnie dlatego zawartość donic warto często zmieniać. Staje się to łatwiejsze dzięki wkładce uprawnej donic Nuno’ni.

donice nuno'ni terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Wystarczy wyjąć całą roślinę wraz z pojemnikiem i przenieść ją na nowe miejsce. Zapomnij o bałaganie i postaw na szybki sposób zmiany dekoracji bez konieczności przenoszenia całej donicy. Puść więc wodze wyobraźni i dowolnie zmieniaj ukwiecenie, kolor donicy oraz jej kształt!

Donica Ricola TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Wybierz zastosowanie

Mnogość rozlicznych form, barw i rozmiarów sprawia, że pojemniki Nuno’ni łatwo wpasują się w każdą aranżację, a donice podświetlane mogą dodatkowo służyć jako niebanalna lampa podłogowa, będąca jednocześnie klasycznym pojemnikiem na rośliny lub dowolne domowe drobiazgi. Tak wyposażone wnętrze lub ogród nigdy się nie znudzi!

donica Etima Nuno'niŹródło: www.terraform.pl

donica etima TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Ciesz się wygodą!

Podczas aranżowania przestrzeni sprawdzają się głównie elementy, które nie tylko cieszą oko i poprawiają estetykę pomieszczenia, ale również dają dodatkowe możliwości. Donice marki Nuno’ni są więc najlepszą propozycją dla osób ceniących sobie nowoczesny design i komfortowe użytkowanie. Zapomnij o uciążliwym podlewaniu roślin i ciesz się ich pięknem!

donica gianto nunoni terraform.plŹródło: www.terraform.pl

donica etima nunoni terraform.pl
Źródło: www.terraform.pl

donice nuno'ni terraform.pl
Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

2 komentarze do “Znaleźć czas dla roślin?”

  1. Bardzo fajne i ładne rozwiązanie dla osób, które naprawdę nie mają czasu aby zadbać o swoje rośliny. Ja jednak czerpię dużo radości z dbania o moje kwiaty doniczkowe i zawszę staram się znaleźć dla nich czas.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz