Trzy kroki do pięknych świąt

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To proste jak dwa razy dwa: od naprawdę udanych świąt Bożego Narodzenia dzielą Cię jedynie trzy, szybkie i łatwe kroki – skomponowanie niepowtarzalnych, autorskich dekoracji dla przestrzeni publicznej jeszcze nigdy nie było tak łatwe… Przecież choinki miejskie mogą być nie tylko piękne, ale również funkcjonalne!

choinki miejskie terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Krok 1: Wybierz rozmiar

Świąteczna aranżacja miasta wymaga odpowiedniego planu. Dekoracje nie mogą przytłaczać ani też niknąć na tle otaczającej architektury. W centrach miast, na dużej przestrzeni sprawdzi się choinka miejska o największych rozmiarach – warto ulokować ją na geometrycznym planie, podkreślając charakter otoczenia. Bardziej ścisła zabudowa nie jest przeszkodą: w takim przypadku warto postawić na mniejsze modele, których urok potęguje ilość: szereg choinek miejskich ustawionych wzdłuż pasów zieleni przy ulicach to doskonały prezent zarówno dla pieszych, jak i zmotoryzowanych.

Choinki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Krok 2: Dobierz kolor igliwia

Personalizowana dekoracja to szczególny sposób na podkreślenie charakteru architektury danego miasta. W zależności od otoczenia choinka miejska z kolekcji TerraChristmas może przybrać różne barwy: czerwoną, kojarzoną z magią świąt, zieloną niczym naturalne igliwie lub białą jak śnieg. Możliwość doboru kolorystycznego otwiera nowe drogi w świątecznej aranżacji miasta i stworzenie indywidualnej dekoracji.

choinki miejskie terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Choinki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Krok 3: Wybierz dodatki

Diody led to coraz popularniejszy sposób na oświetlanie wnętrz i otwartych przestrzeni. To duża oszczędność i znacznie bardziej atrakcyjny efekt wizualny, właśnie dlatego warto urozmaicić nimi choinki miejskie. W zależności od preferencji, dekoracja świetlna może mieć chłodną lub ciepły barwę – to kolejny sposób na niepowtarzalną aranżację! Łańcuchy świetlne doskonale wyglądają w towarzyszeniu bombek i rozmaitych ozdób…

Choinki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

choinki miejskie terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

… i ciesz się niepowtarzalną dekoracją przez lata!

Malowana proszkowo powłoka sprawia, że choinki miejskie są niepodatne na zimowe warunki. Montaż i demontaż świątecznej dekoracji nie powinien być absorbujący! Modułowa konstrukcja dekoracji pozwala wprowadzić magiczny nastrój do przestrzeni w zaledwie kilka chwil. Ze względu na solidny system montażu do podłoża, są stabilne i odporne na kradzieże – to dekoracja, która bez uszczerbku przetrwa wiele świątecznych sezonów i przez lata będzie kreować magiczną atmosferę…

choinki miejskie terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

1 komentarz do “Trzy kroki do pięknych świąt”

  1. Jak zwykle trafiliście w sedno. Już nie mogę doczekać się świąt, a te dekoracje, które już zaczynają się wszędzie pojawiać tylko potęgują moją niecierpliwość. Chyba trochę za wcześnie na ulicach czy w centrach handlowych te wszystkie świąteczne elementy się pojawiają.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz