Terra(z) Ty podaj pomocną łapę!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Inspirowani! Zapraszamy do akcji charytatywnej na rzecz schroniska i przytuliska dla bezdomnych zwierząt. Nie możemy pozostać obojętni wobec trudnej sytuacji bytowej i ciągłego cierpienia bezdomnych psów.

Terra(z) Ty podaj pomocną łapę!

Już od ponad 15 lat misją firmy Terra® jest stworzenie harmonijnego połączenia elementów małej architektury oraz aranżacji przestrzeni miejskiej. Zależy nam na poprawie warunków życia mieszkańców, dlatego łącząc innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, wprowadzamy do miast naturalny kolor i zapach. Nie zapominamy również o czworonożnych mieszkańcach naszych miast, dlatego w tym roku chcemy pomóc potrzebującym zwierzętom.

Jesteśmy dumni mogąc poinformować, że już po raz kolejny wydaliśmy kalendarz, którego bohaterami są ukwiecone polskie miasta.

 Nasze najnowsze wydawnictwo zawiera:

• 12 fotografii, każda o indywidualnym charakterze i niepowtarzalnym klimacie

• 14 stron kolorowego druku o formacie 480 x 355 mm ( 12 miesięcy wraz z okładką i mapą ukwieconych przez nas miast)

• papier kredowy gramatury 200 g i 300 g

• kalendarium imion i najważniejszych świąt

• ekskluzywne wydanie, najwyższa jakość

• indywidualne pakowanie, bezpieczna przesyłka

Kalendarze do kupienia na Allegro.pl

Każde 10 zł uzyskane ze sprzedaży zasili konto Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze – zebrane fundusze sprawią, że zwierzętom z zielonogórskiego przytuliska łatwiej będzie przetrwać nadchodzącą zimę.

Jako firma, codziennie wpływamy na komfort życia w przestrzeniach publicznych, czyli nasz wspólny, ale również indywidualny świat.  Inspirujemy się naturą, dlatego chcemy poprawić warunki naszych najmniejszych przyjaciół. Wierzymy głęboko, iż nasze wspólne działania sprawią, że…

Razem stworzymy piękniejsze jutro…

Terra(z) Ty podaj pomocną łapę!

 

Zapraszamy do udziału w akcji i zakupu kalendarzy!

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz