Terra Flower Power – ostatni tydzień głosowania!

terra flower power

Już tylko kilka dni dzieli nas od zakończenia etapu głosowania, a jednocześnie od ogłoszenia wyników zmagań o tytuł Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce – kto wygra? To zależy od Was!

terra flower power

2199 głosów

Tylko podczas 10 dni edycji internauci oddali aż 2199 głosów! To rekordowy wynik, który najlepiej pokazuje, jak bardzo cenimy sobie obecność zieleni w przestrzeniach publicznych. Niemałą rolę gra tu również zamiłowanie do swojej „małej ojczyzny” – cieszy nas, że internauci czują więź z miejscami, w których żyją i funkcjonują na co dzień. Tegoroczna, czwarta edycja plebiscytu zakończy się 25.08, tego dnia poznamy miasto, które zostało uznane za najpiękniej ukwiecone – niecierpliwie wyczekujemy przyszłego wtorku!

Niekłamany lider

Aż dwa tygodnie przyszło nam czekać na zmiany w stawce plebiscytu – Pabianice wciąż są niekłamanym liderem, jednak na drugie miejsce podium wysunął się Puck, detronizując Giżycko i spychając Rypin na czwartą pozycję. Łabiszyn, który w 2013 roku zdobył zaszczytne drugie miejsce, spadł tym samym na piąte miejsce ogólnej stawki.

miejsce 1: Pabianice 270 głosów

Pabianice
fot. Angelika Gortat

miejsce 2: Puck: 170 głosów

Puck
fot. UM Puck

miejsce 3: Giżycko 164 głosy

Giżycko
fot. UM Giżycko

Emocje rosną w miarę głosowania

Im bliżej zakończenia etapu głosowania, tym większe emocje – w tej chwili każde z 98 biorących udział w zmaganiach miast ma równą szansę na wygraną. Przypominamy, że laureat pierwszego miejsca dostanie kaskadową konstrukcję kwietnikową H2000, a także zostanie wyróżniony na jednej z kart prestiżowego kalendarza miejskiego Terra na rok 2016. Miasto, które zdobędzie drugie miejsce, otrzyma dużą donicę Gianto 120, a ostatnie miejsce na podium zostanie uhonorowane bonem na zakupy produktów z oferty firmy Terra o wartości 1000 zł.

nagrody

Inspiracja dla dobrych zmian

Każda z nagród to nie tylko cenna naturalna dekoracja, ale również doskonały początek dla jeszcze bardziej efektownej aranżacji lub uzupełnienie już istniejących zielonych kompozycji. Przewidziane w regulaminie nagrody mają być inspiracją do kolejnych, pozytywnych zmian, których doskonałym dowodem jest rosnąca z każdym rokiem popularność plebiscytu.

miasto kalendarz

Ostatni tydzień głosowania

Jeśli jeszcze nie oddaliście głosu na swoją miejscowość lub miasto, które wyrwało na Was szczególne wrażenie, możecie to zrobić jeszcze do północy 24.08. Najpiękniej ukwieconego miasto w Polsce poznamy już dzień później, a jak wszystkie emocjonujące wydarzenia, odbędzie się punktualnie, w samo południe.

kalendarium

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji umożliwiającej głosowanie.

Kliknij tutaj, by zobaczyć, jak głosować w plebiscycie.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2014.

Szczegóły tegorocznego plebiscytu znajdziesz w regulaminie.