Święta w wyjątkowej oprawie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Aby pielęgnacja naturalnego świątecznego nie drzewka pochłaniała cennego czasu, warto przekazać to zadanie specjalistom. Donice Elho zostały stworzone po to, by móc w spokoju zająć się tym, co naprawdę ważne, a Boże Narodzenie upłynęło w pięknej oprawie.

donice elho TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Kupno naturalnej, ciętej choinki nie jest rozwiązaniem ekonomicznym, ponieważ obumierające drzewko traci igliwie, a jego urok szybko zanika. Nie musi tak być, ponieważ roślina może zostać nasadzona w pojemniku, a tuż po Bożym Narodzeniu z powodzeniem zdobić ogród lub stać się piękną dekoracją domu.

donica brussel diamond roundŹródło: www.terraform.pl

Wystarczy wybrać donice Brussels Diamond Round, które stabilnie potrzymają drzewko, a następnie umożliwią łatwe jego przeniesienie w dowolne miejsce – również na zewnątrz.

donica brussel diamond roundŹródło: www.terraform.pl

Są smukłe i pozbawione nadmiernych dodatków, które mogłyby odwrócić uwagę od głównej dekoracji – skutecznie dopełnią świątecznego wystroju, jednak nie zdominują go.

Innym, nie mniej ciekawym rozwiązaniem jest donica Round wypełniona po brzegi bombkami – tak powstanie miniaturowy odpowiedniki choinki lub po prostu element świątecznej aranżacji wnętrza.

donica round TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Choinka nasadzona w pojemnikach z systemem nawadniania to najlepsza opcja dla osób, które w natłoku świątecznych obowiązków nie mają czasu na pielęgnację drzewka. Funkcjonalne donice Brussels Diamond High zadbają o to, by roślina miała stały dostęp do odpowiedniej ilości wody. Są przy tym bardzo stabilne – z nimi Święta upłyną w atmosferze całkowitego spokoju i bez najmniejszych obaw o to, że dekoracja przewróci się.

donica brussel diamond high TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Gdy już nastanie czas na to, by pożegnać się ze świąteczną dekoracją, drzewko może zostać szybko i łatwo usunięte z pojemnika, a następnie trafić do ogrodu. Donice Brussels Diamond Round wyposażone są w system uprawny, z którym przesadzenie choinki zajmie zaledwie kilka chwil. Wszystko, co trzeba zrobić, to jedynie przenieść roślinę wraz z wkładką całości, bez bałaganu i wysiłku.

donica brussel diamond roundŹródło: www.terraform.pl

Donice Brussels Diamond High oraz Brussels Diamond Round to najlepsze rozwiązanie dla świątecznej aranżacji. Łączą w sobie elegancki wygląd  i wygodę użytkowania. Możliwość ekspresowej zmiany rośliny i system nawadniający drzewko są szczególnie istotne w gorącym okresie przedświątecznym, gdy każda zaoszczędzona chwila jest na wagę złota.

Wybierz ekonomiczne rozwiązania, postaw na funkcjonalne donice Elho!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

2 komentarze do “Święta w wyjątkowej oprawie”

  1. nigdy bym nie wpadła na to żeby w ten sposób wykorzystać donice 🙂 Choinka wygląda tak dostojnie, chyba skuszę się w tym roku na postawienie choinki w ten sposób, rozważam tylko jeszcze wersję drewnianą. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

    Odpowiedz
  2. Ciekawa koncepcja względem donic. Ja od zawsze miałam sztuczną choinkę, dla zapachu jedynie kilka gałązek w wazononie lub stroiku.
    Pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz