Świecimy dobrym designem!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Gdy w mieście gaśnie światło i nastaje ciemność, a ludzie kładą się spać, one stoją na straży niczym latarnik na oceanie. To one, choć wydawać by się mogło, że się do tego nie nadają, skutecznie walczą z nudną i szarą, miejską monotonią. Poznajcie czterech niecodziennych bohaterów.

Nasze miasto rozjaśni się, gdy tylko one się w nim pojawią. O czym mowa? O donicach, ale… nie takich zwykłych.

Donice TerraForm z kolekcji Light to cztery pokaźne donice, które zostały stworzone dla pasjonatów niestandardowych rozwiązań. Niczym czterej muszkieterowie przeciwstawiają się nudzie i codzienności polskich miast. Są podobne do siebie budową i nieco kształtem, ale każda z osobna posiada własną wyróżniającą na tle innych cechę.

Warto więc odkryć ich moc i przyjrzeć się im nieco bliżej…

Mon Amour Light to zdecydowanie trendsetterka. Inspiruje nas nowoczesnym wyglądem na kształt czerwonego lub białego serca. To prawda, że jest lekka, ale zdecydowanie to nie typ delikatnej donicy. Zbudowana jest z mocnego tworzywa, przez co jest odporna na zniszczenia. Fakt, jest nieco zwariowana, ale to chyba jej największa zaleta. I co najważniejsze jak prawdziwa bohaterka posiada moc, której inne donice nie mają – świeci. Niech tylko nadejdzie noc, a zobaczycie, co drzemie w tej donicy…

podświetlane doniceŹródło: Archiwum Terra

Gio Tondo Light to solidna i pokaźna donica, sięgająca nawet do 1840 m, spotykana również w nieco mniejszych gabarytach. Robi wrażenie! Znajdziemy ją nie tylko usytuowaną gdzieś w mieście, ale również we wnętrzach budynków, na korytarzach, a także w hotelach, czy restauracjach. Może ważyć do 101 kg, dlatego jest uważana za najlepszą i największą donicę walczącą przy pomocy dobrego gustu z brakiem nowoczesności na naszych ulicach. Bezkompromisowo uważam ją za twardego zawodnika.

podświetlane doniceŹródło: Archiwum Terra

podświetlane doniceŹródło: Archiwum Terra

Y-Pot Light – donica o smukłej, podłużnej sylwetce. Swoim obserwatorom pokazuje, co tak naprawdę oznacza szyk i elegancja. Praktycznie woła do nas, mówiąc „Patrzcie jaka jestem doskonała” i trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Gdy tylko zabłyśnie, skutecznie podkreśli klimat każdego miejsca.

podświetlane doniceŹródło: Archiwum Terra

podświetlane doniceŹródło: Archiwum Terra

Czas na ostatniego naszego bohatera – X-Pot Light. Ta donica często bryluje na salonach, spotkamy ją przed najbardziej znanymi hotelami i sklepami w Dubaju. Dlaczego jest tak lubiana i popularna? Jak zawsze szczegół tkwi w prostocie. Elegancki design w połączeniu z efektem świetlnym skutecznie zadowoli wszystkich zwolenników klasyki i to wszystko w nowoczesnym wydaniu.

podświetlane doniceŹródło: Archiwum Terra

podświetlane doniceŹródło: Archiwum Terra

Poznaliście już moich bohaterów, mam nadzieje, że przypadną wam do gustu. A może pojawią się w Waszych miastach, a nawet w ogrodach? Co Wy na to?


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz