Stylowe opalanie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Kąpiele słoneczne nie wymagają dużych przygotowań, jednak przyjemniej jest spędzać czas w atrakcyjnym otoczeniu. Poza kremem z filtrem i zimnym napojem warto zaopatrzyć się w wygodne i designerskie meble.

Meble Slide - tic tacŹródło: www.terraform.pl

Leniwe, słoneczne popołudnie w ogrodzie to nie tylko zdrowy wypoczynek na łonie natury, ale również szansa na uzyskanie atrakcyjnej opalenizny – róbmy to ze stylem! Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie relaksu fizycznego z psychicznym, zapewnionym przez przyjazne i elegancko zaaranżowane otoczenie. Czy te dwa aspekty można pogodzić?

Meble Slide - tic tacŹródło: www.terraform.pl

Ucztę dla oczu i komfort dla ciała zapewnią meble marki Slide, a szczególnie wygodny i efektowny leżak Tic Tac. To nowoczesna odpowiedź na klasyczne siedziska, w przypadku których należało wybierać pomiędzy wygodą a estetyką. Jego lekka i estetyczna forma tworzy kontrast z licznymi elementami geometrycznymi i załamaniami. Praktyczny i lekki, niezastąpiony podczas relaksu w ogrodzie. W przeciwieństwie do tradycyjnych mebli, jest odporny na promieniowanie słoneczne – jego nieco szalone kolory pozostaną na lata tak samo intensywne jak w dniu zakupu.

meble Slide-blossy - blosŹródło: www.terraform.pl

Ciekawym rozwiązaniem, jakie doceni każdy zwolennik kąpieli słonecznych jest możliwość regulacji położenia siedziska – bez obaw, nie ma żadnych dźwigni – wystarczy opuścić górny element o jeden „ząb” niżej. Leżak Tic Tac to również ogromna funkcjonalność, możne służyć jako bujak i stolik – wystarczy dolną część odwrócić do góry nogami i gotowe! Oto miejsce na pyszny, letni drink parasolką.

Meble marki Slide charakteryzuje duża wytrzymałość na czynniki atmosferyczne, doskonale znoszą opady deszczu, więc nie straszne im niespodziewane letnie burze. A gdy nagła ulewa przerwie beztroski relaks… nic nie stoi na przeszkodzie, aby przenieść meble do wewnątrz (gdzie prezentują się równie dobrze) i kontynuować wypoczynek.

meble Slide-blosŹródło: www.terraform.pl

Doskonałym dopełnieniem leżaka Tic Tac są inne meble marki Slide, również wykonane z polietylenu, dostępne w ciekawych wersjach kolorystycznych i formach. Najbardziej odpowiednie wydają się być produkty z linii Lita: niewysoki Low Lita, odpowiedni dla pary Low Lita Love oraz doskonały dla komfortowej drzemki w ogrodzie: Low Lita Lounge. A może jednak pękaty fotel Bloss lub jego większy brat Blossy? W połączeniu ze stołami o podobnym kształcie tworzą solidną podstawę udanego garden party!

Meble Slide - low lita - low lita loveŹródło: www.terraform.pl

Meble Slide - low litaŹródło: www.terraform.pl

Mając tak eleganckie i wygodne meble na wyposażeniu ogrodu, można swobodnie przejść do chwytania promieni słonecznych. Uważajmy tylko na ukradkowe spojrzenia sąsiadów – takie meble przyciągają wzrok!

Meble Slide - low litaŹródło: www.terraform.pl

Meble Slide - low litaŹródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz