Spotkajmy się na targach Zieleń to Życie!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Powoli szykujemy się do udziału w targach Zieleń to Życie, gdzie weźmiemy udział w spotkaniu blogerów i podpatrzmy najciekawsze trendy ogrodnicze. Z kim widzimy się 4 września?

inspirowani na targach

Poznajmy się!

Na tegoroczne targi Zieleń to Życie wybieramy się po to, by spotkać się z „kolegami po fachu” i przedyskutować najbardziej nurtujące kwestie z osobami tworzącymi blogi o tematyce ogrodniczej. Bardzo chętnie wysłuchamy wykładów prowadzonych przez specjalistów z najbardziej interesujących nas dziedzin: zieleni i mediów społecznościowych.

blogerzy2Źródło: www.zielentozycie.pl

Zapowiada się ekscytująco!

W programie znajdą się prelekcje na kontrowersyjne i emocjonujące tematy (poruszymy m.in. kwestie praw autorskich, zawiłości mediów społecznościowych i komercjalizacji bloga, tajniki fotografii, ogrodów permakulturowych i wiele innych) wystąpienia specjalistów-ogrodników i social media ninja, którzy zarówno w ogrodach jak i w mediach społecznościowych czują się jak dżdżownice w kompoście: po prostu w swoim żywiole!” – czytamy na stronie organizatora, www.zielentozycie.pl.

Zainspirujmy się!

Podczas targów przede wszystkim jednak chcemy osobiście spotkać się z naszymi czytelnikami. Chcemy poznać Wasze opinie o naszym blogu i usłyszeć pomysły na przyszłość – wszystko po to, by tworzyć treści, które jeszcze bardziej będą zgodne z tym, czego oczekujecie.

Czekamy na Was w piątek, 4 września, w Sali A o  godzinie. 9.30 – 12.30!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

1 komentarz do “Spotkajmy się na targach Zieleń to Życie!”

Dodaj komentarz